Kicia Kocia i Nunuś. Sporty zimowe

Zima to wyjątkowy czas w roku. Jeśli spadnie śnieg można pójść na sanki, ulepić bałwana lub porzucać się śnieżkami ⛄️

Zima to również czas wielu nietypowych sportów, które można wykonywać tylko gdy jest zimno i biało ⛷️
Jeśli Wasze maluchy są ciekawe co jeszcze można robić zimą, koniecznie zajrzyjcie do książki z okienkami Anity Głowińskiej "Kicia Kocia i Nunuś. Sporty zimowe" 🏂

To najnowsza część przygód Kici Koci i Nunusia. Wspólnie z bohaterami poznamy rodzaje aktywności i sportów zimowych. Nauczymy się nowych słówek, oraz odkryjemy ukryte pod okienkami obrazki i ciekawostki sportowe.

Do odkrycia są aż 44 okienka, a na poznanie czeka 12 dyscyplin sportowych wraz z krótkim opisem. To książka idealna dla fanów Kici Koci i sportu, która wprowadzi nas w zimowy klimat, a przy okazji wiele nauczy.

"Kicia Kocia i Nunuś. Sporty zimowe" to propozycja i dla tych najmłodszych, ze względu na uwielbiane przez nich twarde, solidne okienka, i dla tych trochę starszych, których z pewnością zainteresują opisy różnych sportów zimowych. Tu z pewnością również rodzice odkryją coś nowego dla siebie, bo czy wiele osób zna sport o nazwie RINGETTE?

Książka aktywizująca do odkrywania i zadawania pytań.

Jedyne, co wydaje mi się mało logiczne to to, iż po otwarciu okienka, pod spodem znajduje się coś zupełnie niezwiązanego z obrazkiem na górze.

Książka aktywizująca do odkrywania...

Seria o przesympatycznej kotce, stworzona przez Anitę Głowińską to obecnie bestseller na polskim rynku bajek dla dzieci. Kicia Kocia – tytułowa bohaterka jest jedną z ulubionych postaci maluchów, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Dla wielu dzieci stała się jednak kimś więcej – przewodniczką i przyjaciółką, dzięki której mogą lepiej poradzić sobie z własnymi lękami i problemami.

Kocia bohaterka cieszy się także ogromnym zaufaniem wśród rodziców, ze względu na przekazywanie pozytywnych wartości i dobrych wzorców zachowania.

Nie zapomnijmy również o Nunusiu, który jest odpowiednikiem książkowego braciszka Kici Koci i jednocześnie bohaterem tekturowych książek dla małych dzieci. Młodszy brat ulubienicy przedszkolaków wraz z małymi czytelnikami poznaje świat i pierwsze zasady związane z życiem w rodzinie.

Niedawno ukazała się książka „Kicia Kocia i Nunuś. Sporty zimowe”. Okazuje się, że to przesympatyczne rodzeństwo uwielbia zimę. Duża kartonowa propozycja, w której wasze dzieci oprócz treści, znajdą aż 44 otwierane okienka sprawdzi się idealnie. W środku kryje się wiele ważnych informacji i kolorowych obrazków dotyczących sportów zimowych. Krótki, zwięzły tekst oraz kolorowe ilustracje spodobają się niejednemu małemu dziecku.

Wspólnie dowiecie się z niej między innymi jakie sporty łączą się z nartami, kiedy najlepiej ubrać łyżwy, i czy na sankach zjeżdża się tylko z górki?

W wielu miejscach za oknem pojawia się już śnieg, dlatego książka teraz sprawdzi się idealnie. Możemy wytłumaczyć naszym dzieciom, że zimą nie tylko lepi się bałwana, rzuca śnieżkami, ale można także uprawiać sporty, które dają ogromną radość.

@bajkowy.zawrot.glowy

Narty, snowboard, sanki, łyżwy - zimą też można spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Razem z Kicią Kocią i Nunusiem poznacie różne sporty zimowe i przekonacie się, że nawet gdy na dworze zimno i pada śnieg, można się dobrze bawić.

"Kicia Kocia i Nunuś. Sporty zimowe" to nowość od wydawnictwa @mediarodzina.wydawnictwo w której dzieci znajdą ponad 40 okienek, a w nich liczne ciekawostki o tych bardziej i mniej znanych dyscyplinach sportowych.

Wszyscy wiemy, że dzieci uwielbiają okienka. Kicię Kocię również. Myślę, więc że ta nowość bardzo Wam się spodoba.

„Kicia Kocia i Nunuś. Sporty zimowe” to duża kartonowa książka z aż 44 otwieranymi okienkami. Muszę przyznać, że ta część wyjątkowo mi przypadła do gustu. Zawiera w sobie nie tylko super zabawę, ale również zapoznaje dzieci z zimowymi dyscyplinami sportowymi. Na każdej rozkładówce pod klapkami znajduje się opis innych sporów, na przykład łyżwiarstwo figurowe, ringette (odmiana hokeja) czy curling. Poza tym Kicia Kocia z przyjaciółmi świetnie się bawią w różnych sceneriach.

To już kolejna część o przygodach Kici Koci i Nunusia w naszej biblioteczce. Bardzo lubimy tę serię i zawsze z ciekawością poznajemy losy rodzeństwa oraz szukamy niespodzianek, które są ukryte pod okienkami.

W tej części z rodzeństwem wybieramy się w zimową podróż, gdzie poznajemy sporty związane z tą porą roku. Bohaterowie prezentują Maluchom między innymi skoki narciarskie, łyżwiarstwo czy hokej. Piękne ilustracje pobudzają wyobraźnię i dodają uroku tej uroczej historii.

Kicia Kocia i Nunuś zabiorą Was w magiczny świat zimowych przygód. Nie zabraknie tutaj ciepła, które prezentuje relacja rodzeństwa. Sięgając po tę książkę będziecie śledzić zimowe przygody bohaterów i z przyjemnością spędzicie czas. Dodatkowo dziecko będzie miało okazję poznać, jakie pozytywne wartości niesie uprawianie sportów.

• Dla A 💗 i N 💗
  • Książki dla Kubusia