Unexpected

Okładka książki Unexpected Amity Cross
Okładka książki Unexpected
Amity Cross Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Unexpected (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Unexpected (tom 1)
Kindle Edition
2014-01-01
2014-01-01

Na półkach: , , , , , ,

Blair Hayden to dziewczyna, której życie jest gównem (jak sama to określa). Brak w nim szczęścia. Kręci się ono tylko dookoła nielubianej pracy, wiązania końca z końcem, mieszkania w obskurnym mieszkaniu i... okazyjnego, bezsensownego, bezimiennego seksu.
Tego dnia zachodzi do przypadkowego baru na drinka, szukając nadające się kandydata... spotyka go niemalże od razu. Facet jest mroczny i niebezpieczny i taką też nadaje mu ksywę, bo pamiętajmy - żadnych imion, żadnych informacji, sam seks i zapomnienie.
West to wokalista i gitarzysta rockowej grupy - Affliction. Kiedy spotyka w barze ostrą, niebezpieczną dziewczynę, która go nie rozpoznaje... to jak powiew świeżości. Zabiera ją do hotelu i po raz pierwszy od... zawsze? czuje 'coś'. Nie chce kończyć tej znajomości, ale wydaje się, że niewiele ma do powiedzenia przy niesamowitej nieznajomej.
Czy spotkają się ponownie? Jeśli tak to czy będzie szansa na przedłużenie tej znajomości biorąc pod uwagę tryb życia Westa i uprzedzenia Blair?

Co mogę powiedzieć? To nie mój typ, to nie moja bajka. Krótka książeczka, z błyskawiczną akcją.
Od nieangażowania się w żadne relacje do wyjazdu razem w trasę po tygodniu znajomości? Można? Można!
Główna bohaterka - Blair - nie przypadła mi do gustu. Zbytnia brawura, sztuczna pewność siebie... lubię twarde, pewne siebie bohaterki, ale to nie był ten typ.
West jest dla mnie neutralny. Jak to się mówi? Ni to ziębi, ni to parzy?
Te cztery gwiazdki to taki trochę kredyt zaufania. Sięgnę po kolejne dwa tomy, aby dokończyć poznawanie ich historii i naprawdę mam nadzieję, że pójdzie to w lepszą stronę.

Ona jest Dziką Kotką, z kolei on jest Mroczny i Niebezpieczny :) Miała to być przygoda na jedną noc, jednak stało się inaczej. Blair i West to świetnie zapowiadająca się para. Zdecydowanie jest między nimi chemia. Obydwoje dźwigają bagaż przeszłości, która może zaważyć na ich przyszłości.

książka o tym jak gwiazda rocka po odwyku spotyka na swojej drodze kobietę, równą mu sobie przeciwniczkę. w tym wszystkim, ale ja przegapiłam, ale w cale nie zauważyłam momentu zdobywania, oprócz seksu bez zobowiązań. a potem sa już razem, w hotelu, na balkonie, w trasie.

Kiedy spotykają się dwa silne charaktery- zaczyna się wtedy walka.
Historia o rockowym chłopaku zniszczonym przez sławę, dla którego seks, narkotyki, alkohol były wszystkimi. I zagubionej, ale zadziornej dziewczynie, która szuka zapomnienia w seksie.
West po odwyku stanął na nogi, ale szukał czegoś trwałego i chyba znalazł.
Blair z kolei boi się zaufać, boi się otworzyć, opuszczała ludzi, zanim oni zdołali ją pierwsi zostawić.
Ale tak na prawdę oboje szalenie chcą do kogoś należeć, chcą kogoś mieć. Teraz mają razem jechać w trasę. Czy im się uda?

Kiedy spotykają się dwa silne charaktery- zaczyna się wtedy walka.
West po odwyku stanął na nogi, ale szukał czegoś trwałego i chyba znalazł.
Blair z kolei boi się zaufać, boi się...

• 2016
  • 52 książki (2016)