Unintended

Cykl: Unexpected (tom 3)
Wydawnictwo: Kindle Edition
angielski
Ewelina

It doesn't stop either of them from fighting for what they want. Even if they have to go down kicking and screaming to get it. But there's one final hurdle before the finish line. West hasn't been entirely honest and when the past finally comes back to bite him in the ass, it's either going to be rainbows and fluffy kittens or total annihilation. If he wants to win Blair's love, he has to come...

But there's one final hurdle before the finish line. West hasn't been entirely honest and when the past finally comes back to bite him in the ass, it's either going to be rainbows and fluffy kittens or total annihilation. If he wants to win Blair's love, he has to come clean. Not just to her…but the entire world.
All the biggest mistakes are unintended, but this time it might ruin them forever.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/25143704-unintended

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/25143704-unintended

lulamae | 2016-03-11
Przeczytana: 11 marca 2016

Do czego posunie się West, aby odzyskać Blair?
Czy Blair będzie potrafiła na nowo zaufać Jake'owi i zapomnieć o krzywdach, które jej wyrządził?

Trzeci tom okazał się najlepszym z dotychczasowych opisujących historię Blair i Westa.
West postawił wszystko na jedną kartę i zrobił to z prawdziwym rozmachem. Chłopak się starał i powiedzmy, że wybrnął z tego dobrze.
Blair w sumie zachowała się adekwatnie do sytuacji, zwłaszcza, że jej charakter mógł spowodować dużo więcej zamieszania. Podeszła do sprawy dość rozsądnie, pomimo bólu i wściekłości potrafiła zastanowić się nad całą sytuacją.
W efekcie ostatni tom czytało się naprawdę znośnie, tendencja jakości była na szczęście wzrostowa.

Ewelina | 2016-02-14
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ta część pokazuje nam walkę Westa aby odzyskać Blair. West dojrzał i zrozumiał co czuje do Blair i ile ona dla niego znaczy. Razem z zespołem stworzył plan, który miał sprawić że West odzyska swoją Dziką Kotkę. Lecz ponownie wtrącił się były menadżer, ale okazało się że zrobił tylko przysługę. West dojrzał i stanął na wysokości zadania, potwierdził w wywiadzie wszystkie swoje sekrety. Nie dał Blair zbyt długo uciekać, na szczęście tym razem nie uciekła i dała szansę miłości.

bookish | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

Blair wierzyła, że jest złamana i niemożliwa do naprawienia.
West wierzył, że nie zasługuje na odkupienia.

Nie powstrzymało to żadnego z nich od walczenia o to czego chcieli. Nawet jeżeli musieli iść po to kopiąc i krzycząc.
Ale pozostała tylko jedna ostateczna przeszkoda przed linią mety. West nie był całkowicie szczery i kiedy przeszłość w końcu wróci żeby ugryźć go w tyłek, albo będą to tęcze i puszyste koteczki albo całkowite unicestwienie.
Jeżeli chce wygrać miłość Blair, musi wyjawić wszystko.
Nie tylko jej... Ale całemu światu.

Wszystkie największe błędy są niezamierzone,
ale ten może tym razem zrujnować ich na zawsze.

k_a_s_i_a | 2016-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2016

W trzecim tomie West za wszelką cenę chce odzyskać Blair. Razem ze swoim przyjaciółmi stworzył plan dzięki któremu dziewczyna powinna do niego wrócić. Tylko nie wszystko idzie po jego myśli...
West wie, że postąpił źle. Kocha Blair. Tylko czy uda mu się ją przekonać?