Leveled

Cykl: Saints of Denver (tom 0.5)
Wydawnictwo: HarperCollins
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
eriatarka

Orlando Frederick knows what it is to be leveled by pain. Instead of focusing on his own, he’s made it his mission to help others: sports stars, wounded war vets, survivors of all kinds. But when Dom, a rugged, damaged, sinfully attractive cop, makes his way into Lando’s physical therapy practice, he might be the biggest challenge yet. Lando loved one stubborn man before and barely survived the fallout. He’s not sure he can do it again.

Dominic Voss is a protector. The police badge he wears is not only his job, it’s his identity, so when he’s sidelined because of an injury, the only thing he cares about is getting back on the force. He expects Lando to mend his body, he just doesn’t realize the trainer will also have him working toward a hell of a lot more. As attraction simmers and flares, Dom sees that Lando needs repair of his own...if only the man will let him close enough to mend what's broken.

źródło opisu: www.jaycrownover.com

źródło okładki: www.jaycrownover.com

Kate | 2018-10-24

M/M

"Leveled" jest takim wstępem do nowej serii. W tej połówce występuje Dominic i Lando, którzy pojawili się w serii "Marked Men". Świetnie mi się czytało ich historię. Lubię takie połączenia, zawsze możesz usłyszeć co słychać u dawnych bohaterów, chociaż tutaj rodzinka się rozrosła i momentami ciężko mi się było przy tych wszystkich imionach połapać ;) Zdecydowanie przeczytam kolejną część :)

Opis:

Orlando Frederick wie, jak ból potrafi znokautować, dlatego zamiast skupiać się na nim pomaga innym, gwiazdom sportu, weteranom wojennym, każdej osobie która ocalała.. Gdy do kliniki Lando trafia Dom, krzepki, uszkodzony, grzesznie atrakcyjny glina, może się okazać jego największym wyzwaniem. Lando kochał kiedyś upartego mężczyznę i ledwo przeżył upadek, nie jest pewien, czy dałby radę przeżyć to jeszcze raz.

Dominic Voss jest obrońcą, policyjna odznaka która nosi nie tylko mówi o jego pracy, a także o jego tożsamości. Gdy zostaje odsunięty od pracy z powodu kontuzji, jedyna...