Leveled

Okładka książki Leveled Jay Crownover
Okładka książki Leveled
Jay Crownover Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Saints of Denver (tom 0.5) literatura obyczajowa, romans
Saints of Denver (tom 0.5)
HarperCollins
2015-12-08
2015-12-08
Jay Crownover Saints of Denver

Na półkach: , , , , , ,

M/M

"Leveled" jest takim wstępem do nowej serii. W tej połówce występuje Dominic i Lando, którzy pojawili się w serii "Marked Men". Świetnie mi się czytało ich historię. Lubię takie połączenia, zawsze możesz usłyszeć co słychać u dawnych bohaterów, chociaż tutaj rodzinka się rozrosła i momentami ciężko mi się było przy tych wszystkich imionach połapać ;) Zdecydowanie przeczytam kolejną część :)

Opis:

Orlando Frederick wie, jak ból potrafi znokautować, dlatego zamiast skupiać się na nim pomaga innym, gwiazdom sportu, weteranom wojennym, każdej osobie która ocalała.. Gdy do kliniki Lando trafia Dom, krzepki, uszkodzony, grzesznie atrakcyjny glina, może się okazać jego największym wyzwaniem. Lando kochał kiedyś upartego mężczyznę i ledwo przeżył upadek, nie jest pewien, czy dałby radę przeżyć to jeszcze raz.

Dominic Voss jest obrońcą, policyjna odznaka która nosi nie tylko mówi o jego pracy, a także o jego tożsamości. Gdy zostaje odsunięty od pracy z powodu kontuzji, jedyna rzeczą do której dąży jest odzyskanie sił. Ma nadzieję że Lando wyleczy jego kontuzję, nie zdaje sobie jednak sprawy, że czeka go istne piekło i praca powyżej sił. Dom zauważa iż nie tylko on potrzebuje pomocy, ma tylko nadzieję że Lando pozwoli mu się zbliżyć na tyle blisko aby naprawić to, co złamane.

M/M

• Serie