Acts of war
terror, akcja, niebezpieczeństwo

Seria Centrum Szybkiego Reagowania sprzedana na świecie w 20 milionach egzemplarzy. Turcja. Kurdyjscy terroryści opanowują wielką tamę na Eufracie. Jej wysadzenie będzie pierwszym krokiem w realizacji ich planu: wywołania wojny na Bliskim Wschodzie. Do akcji wkracza elitarna amerykańska jednostka. Przeciwnik przejmuje jednak ich centrum dowodzenia. Komandosi muszą odzyskać kontrolę nad sytuacją, zanim terroryści dotrą do najbardziej tajnych informacji...

MONIA | 2014-07-17

Nie porwało mnie szczególnie

Amoeth | 2014-12-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sensacja

Świetna książka, którą cechuje /jak zresztą wszystkie książki tego autora/ precyzyjny, wręcz maniakalny opis uzbrojenia. Wartka akcja i ciekawe postacie. Polecam

Renegi Grene | 2016-02-08

Zostałam oszukana - nazwisko na okładce nie należy do autora. Co więcej, to od razu widać po zniżce jakościowej. Nie mówię, ze książka jest jakaś strasznie słaba, ale też nie urywa żadnych części ciała. Taki średniak. Przeczytałam w pociągu - akurat do takich celów nadaje się odpowiednio.

Przemek | 2016-09-19
Przeczytana: 14 września 2016

To na razie koniec cyklu dla mnie. Z serii sensacyjnej zrobiła się bajka. Niby sprytnie napisane ale kompletne bujdy.

GARFIELD | 2016-11-09
Przeczytana: 28 listopada 2016