Centrum

Cykl: Centrum (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Centre
bomba, zamach, terror, konflikt

Eksplozja bomby w centrum Seulu.
Amerykański samolot zestrzelony nad Koreą.
Próba zamachu na amerykańską bazę wojskową w strefie zdemilitaryzowanej.

Do akcji wkracza Centrum Szybkiego Reagowania. Za zamachami nie stoi Korea Północna, lecz ktoś, kto dla swoich szaleńczych celów nie zawaha się wywołać globalnego konfliktu.

źródło opisu: [Amber, 2007]

Sławek_82 | 2014-07-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Zamienię
Przeczytana: 30 lipca 2014

To moja trzecia książka Toma Clancy i choć byłym odrobinę zawiedziony 2 poprzednimi, to w tym wypadku nie. Dość często towarzyszyło mi uczucie ciekawości co będzie dalej, trudno było odłożyć ją na półkę. Przyznaję, że trochę męczy skakanie po wielu lokalizacjach, krótkie rozdziały, co spowalnia, wyhamowuje akcję, jednak mimo tego autor potrafi trzymać w napięciu w wielu momentach. Zachęcony "Centrum" zabieram się od razu do czwartej, ostatniej pozycji autora w mojej biblioteczce.

Krzysztof Sawicki | 2014-06-30
Przeczytana: 27 czerwca 2014

Czasem do książek się wraca. Czasem nawet nie wiadomo dlaczego. Mi się zdarzyło właśnie z tą książką. Pierwszy raz przeczytałem ją kilka lat temu, całkiem mi się podobała. A teraz... No cóż... Już nie wciąga tak jak kiedyś, ale zakończenie nadal jest bardzo dobre!

mikka | 2014-03-19
Przeczytana: 18 marca 2014

Dużo nazwisk, ciężko się czasem połapać, dużo politycznego gadania. Słabe.

MrsMoonwalk | 2014-05-13
Przeczytana: 2012 rok

Dobra książka, mnie trzymała w napięciu do samego końca.

Marcin | 2016-03-10

Strasznie mnie ta książka zmęczyła. Za dużo tych bohaterów, a że nie są oni ani odrobinę ciekawi to trochę po jakimś czasie zaczynają się oni mieszać. Tym bardziej że co rozdział się zmieniają a przeciętny rozdział w książce to 2-3 strony. Fajna jest za to tematyka, to że akcja dzieje się na Półwyspie koreańskim.

Przemek | 2016-09-08
Przeczytana: 29 sierpnia 2016

Grupa do zadań specjalnych. Oczywiście amerykańska. Wszystko może, wszędzie pojedzie, na wszystkim się zna. Pierwszy tom to zatarg koreański. Kolejne będą zapewne w innych miejscach świata. Powodzenie i pewnie poczytam o tych przygodach bo dobre to czytadło do zabicia czasu

Katherine | 2014-06-12
Przeczytana: listopad 2013

Ciekawa książka, trzyma w napięciu. Z pewnością godna uwagi w nudne wieczory :)

ziouu | 2017-02-09
echo | 2017-02-02