Casus belli

Okładka książki Casus belli
Tom ClancySteve Pieczenik Wydawnictwo: Amber Cykl: Centrum (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Krzysztof Sokołowski
terror akcja niebezpieczeństwo

Okładka książki Władza i imperium Marc Cameron, Tom Clancy
Ocena 7,8
Władza i imperium Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Code of Honor Marc Cameron, Tom Clancy
Ocena 7,3
Code of Honor Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Tryumf postprawdy Tom Clancy, Mark Greaney
Ocena 7,3
Tryumf postprawdy Tom Clancy, Mark Gr...
Okładka książki Line of Sight Tom Clancy, Mike Maden
Ocena 8,3
Line of Sight Tom Clancy, Mike Ma...

więcej Więcej

Bardzo ciekawa pozycja podobnie jak poprzednie tomy, ale średnio podoba mi się pomysł, aby głównymi złymi uczynić Kurdów, którzy są chyba najbardziej uciskanym narodem na Ziemi. Czekam na sytuację, gdy w książce np. Żydzi zostaną przedstawieni jako terroryści. Tak czy siak, fabuła stoi na wysokim poziomie i fani serii Op-Center na pewno się nie zawiodą.

To na razie koniec cyklu dla mnie. Z serii sensacyjnej zrobiła się bajka. Niby sprytnie napisane ale kompletne bujdy.

Zostałam oszukana - nazwisko na okładce nie należy do autora. Co więcej, to od razu widać po zniżce jakościowej. Nie mówię, ze książka jest jakaś strasznie słaba, ale też nie urywa żadnych części ciała. Taki średniak. Przeczytałam w pociągu - akurat do takich celów nadaje się odpowiednio.

Świetna książka, którą cechuje /jak zresztą wszystkie książki tego autora/ precyzyjny, wręcz maniakalny opis uzbrojenia. Wartka akcja i ciekawe postacie. Polecam

Nie porwało mnie szczególnie

• Tom Clancy
  • Sensacja
  • EBK
  • Kolejka 1
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Kabaty

Dodaj cytat z książki Casus belli