What Katie Ate. Weekend Katie.

Wydawnictwo: Buchmann
What Katie Ate on The Weekend
kuchnia, kulinaria, Katie
Maison

"Weekend Kate" jest kontynuacją bestsellera "What Katie Ate". Prosta kuchnia w dobrym stylu. Prezentuje aktualne trendy kulinarne, które królują na domowych i restauracyjnych stołach. Są to proste przepisy, które może wykorzystać każdy bez względu na stopień kulinarnego wtajemniczenia. Podstawą proponowanych dań są sezonowe, łatwo dostępne produkty. Katie Quinn Davies w swojej książce dzieli...

Katie Quinn Davies w swojej książce dzieli się przepisami dla każdego i na każdą kieszeń.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Agata | 2018-02-01

Hmm nie przemawiają do mnie za bardzo te przepisy.. Książkę potraktowałam bardziej jako ładnie wydany album ze zdjęciami :)

Monika | 2017-05-03
Przeczytana: 03 maja 2017

Piękne zdjęcia .....

artdeco | 2017-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2017

Przegladalam kiedys z zaciekawieniem blog autorki, ksiazka to drukowana jego wersja warta uwagi.

Patrycja k | 2016-05-25
Przeczytana: 25 maja 2016

Tak rzadko daję max gwiazdek, że aż muszę to zapisać w kalendarzu. Książka warta swojej ceny, choć mi udało się kupić za połowę ceny regularnej. Uwielbiam Katie Quinn Davies. To już druga część tej autorki, obydwie posiadam na własność i nie oddam. Tym razem również Katie nie zawiodła. Zdjęcia przepiękne, mistrzostwo, można jeść oczami. Cudownie dopracowana w każdym centymetrze. Dzieło sztuki, dla mnie genialna. Co do przepisów to najlepsze na świecie. Autorka zna się na fachu. Czego bym nie zrobiła z tej książki, to zasługuje na największe uznanie. Katie po prostu wie jak wydobyć z jedzenia co najlepsze, maximum rozkoszy dla kubków smakowych. Nie mam pojęcia czy sama wpadła na te pomysły, czy korzysta z pomocy fachowców, ale mnie to nie interesuje. Jeśli miałabym zabrać ze sobą dwie książki opuszczając dom wybrałabym What Katie Ate. Co do składników, których używa nie uważam żeby było trudno dostępne. Ser Pecorino można dostać w Biedronce (dzięki Katie dowiedziałam się do czego on...

soleiasta | 2016-02-01

Kolejna książka, która jest wydana przepięknie. Zdjęcia są rewelacyjne, że mamy chęć połknąć kartkę. Po raz kolejny jest problem z dostępnością produktów. Nie jest to książka z przepisami, gdzie składniki natrafimy w każdym spożywczaku. Żeby coś z niej przygotować musimy przygotować się na wyprawę. Wyprawę w poszukiwaniu wszystkich składników, a może to trwać i cały dzień jak jesteście z mniejszej miejscowości, aa i wyprawa ta może okazać się kosztowna - prawie drugie tyle co sama książka. Jednak jak wszystko już masz, danie zniknie w kilka sekund i wyprawę czas zacząć od początku.

Sumując: piękne wydanie, naprawdę cudne, przepisy również rewelacja, ale dostępność i cena składników to wielki minus.