Kipi kasza

Seria: Samo Sedno
Wydawnictwo: Edgard, Samo Sedno
SamoSedno

Paweł Łukasik i Grzegorz Targosz, autorzy bloga Gotowaniezpasja.pl, specjalnie na potrzeby tej publikacji przygotowali aż 105 pomysłowych przepisów, a wszystkie z kaszą w roli głównej. Autorzy z jednej strony na nowo odkrywają tradycję i proponują klasyczne dania we współczesnej odsłonie, a z drugiej - wprowadzają kulinarne nowinki i zaskakują kucharską inwencją. Wszystkie propozycje posiłków zilustrowane są wysmakowanymi, autorskimi zdjęciami.

Blisko trzy czwarte przepisów to propozycje bezmięsne, a prawie połowa to dania niezawierające glutenu – z książki skorzystają więc wegetarianie i osoby poszukujące nowych pomysłów na bezglutenowe posiłki. Wszystkie propozycje dań wiążą się z ideą zdrowego odżywiania i slow food, a przepisy będą inspirujące zarówno dla amatorów, jak i pasjonatów gotowania.

źródło opisu: www.SamoSedno.com.pl

źródło okładki: www.SamoSedno.com.pl

MakDa | 2017-10-22
Przeczytana: 22 października 2017

Dobra, rzetelna książka kucharska. Niektóre dania wydają się na siłę przekombinowane, ale proponowane połączenia smakowe są udane. Zdjęcia ładne i zachęcające do gotowania.
Na minus jest cena książki, zbyt duży rozmiar i 20 stron z przepisami jak gotować kaszę. Serio trzeba osobnej kartki przepisu ze zdjęciem dla każdego rodzaju kaszy? Wystarczyłaby jedna tabelka.

mrowiec | 2016-05-08
Na półkach: Przeczytane, Kuchnia

Pięknie wydana z pysznymi przepisami :)
Duży plus za ogrom dań bezmięsnych

Kaklucha | 2015-10-23
Przeczytana: 22 października 2015

Porządna książka kucharska z dużą dawką informacji o kaszach. Przepisy inspirujące, tekst nie przekombinowany, rzeczowy.

Alicja | 2015-09-09
Przeczytana: 08 września 2015

Rewelacyjna ! Wydana profesjonalnie, piękne zdjęcia od których nie można oderwać wzroku. Przepisy ciekawe i smaczne. Polecam !!