Moje wypieki. Wielki powrót

Wydawnictwo: Egmont Polska
Przepisy, kuchnia, gotowanie
Asica

Wznowienie pierwszej, kultowej już książki najbardziej znanej słodkiej blogerki!
Nowe, rozszerzone i poprawione wydanie debiutu książkowego Doroty Świątkowskiej, a w nim wybór najpopularniejszych przepisów z bloga i dziesięć zupełnie nowych, nigdzie dotąd niepublikowanych. Krótko mówiąc – gratka nie tylko dla fanów!

Ervisha | 2017-05-21

W książce oprócz przepisów dobrze nam znanych ze strony Moje Wypieki, znajdziemy również dziesięć nowych - dotąd nigdzie nie publikowanych między innymi na Czekoladowy tort bananowy, Sernik tiramisu czy też Migdałowe rogaliki. Każdy przepis jest opatrzony apetycznymi zdjęciami. Przepisy prostsze i trudniejsze w przygotowaniu, jednak książka bez większych rewelacji.

Patrycja k | 2016-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2016

Super wydanie. Zdjęcia i czytelność na poziomie. Jeśli chodzi i tę pozycję to wydaje mi się, że przepisy to sama klasyka. Proste nie wymagające cukierniczych szkół. Zaczęłam od mufinów. Wyszły.

Monique | 2013-07-18

Blog Doroty w wersji papierowej, super! :) I te piękne zdjęcia!

Majka | 2012-04-21
Na półkach: 2012, Przeczytane, Kucharskie
Przeczytana: 20 kwietnia 2012

fajne przepisy kulinarne

Marta | 2011-09-24

Rewelacja :) Sprawdzone przepisy, które zawsze wychodzą . Gorąco polecam też blog o tej samej nazwie!

lusiem | 2011-09-18

Moje wypieki to również blog o tej nazwie tej autorki i jak do tej pory korzystam z wersji internetowej tych przepisów. serdecznie polecam książkę jak i blog Doroty.