Królewska intryga

Tłumaczenie: Iwona Chamska
Wydawnictwo: BIS
Intrigued
wojna, markiz, uczucie

Córka Jasmine, lady Autumn, za radą matki opuszcza szarpaną wojną domową Anglię i płynie do Francji w nadziei, że tam znajdzie odpowiedniego męża. Najwłaściwszym kandydatem okazuje się bogaty i przystojny markiz d Auriville, do którego Autumn żywi prawdziwe uczucie. Po kilku latach małżeństwa Autumn zostaje wdową i sądzi, że już nigdy nie pokocha żadnego mężczyzny. na królewskim dworze względy okazują jej jednak Ludwik XIV i Karol II. Zostaje wplatana w dworskie inrygi, w których mężczyźni nie wahają się posłużyc piękną kobietą, by zdobyć władzę lub zaznać rozkoszy.

grażyna | 2012-02-04
Przeczytana: 2008 rok

"Córka Jasmine, lady Autumn, za radą matki opuszcza szarpaną wojną domową Anglię i płynie do Francji w nadziei, że tam znajdzie odpowiedniego męża. Najwłaściwszym kandydatem okazuje się bogaty i przystojny markiz d'Auriville, do którego Autumn żywi prawdziwe uczucie. Po kilku latach małżeństwa Autumn zostaje wdową i sądzi, że już nigdy nie pokocha żadnego mężczyzny. Na królewskim dworze względy okazują jej jednak Ludwik XIV i Karol II. Zostaje wplątana w dworskie intrygi, w których mężczyźni nie wahają się posłużyć piękną kobietą, by zdobyć władzę lub zaznać rozkoszy."- opis z okładki

jamaica | 2016-10-21

Główna bohaterka od początku przypada nam do gustu. Na pewno nie można powiedzieć, że jest nudna. Autumn jest bardzo energiczna i i inteligentna, nie da sobą pomiatać. Jednak na parę spraw nie ma wpływu, a jedną z takich spraw jest władza. Na jej drodze stanie aż dwóch królów i każdy z nich może wszystko, no bo kto zabroni królowi?

Wiecej na temat tej książki na moim blogu - http://recenzjebrunetki.blogspot.com/2016/10/krolewska-intryga.html

sklabus | 2015-01-08
Przeczytana: 2013 rok

uwielbia, ta serię o dzieciach słynnej Skay:)

Lexi | 2016-10-25
Przeczytana: 24 października 2016