Gorące lato

Okładka książki Gorące lato
J.B. GrajdaAnna Langner Wydawnictwo: Akurat Seria: Wakacyjna Antologia literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wakacyjna Antologia
Akurat
2020-07-01
2020-07-01
Antologia miłośna książka wakacyjna literatura polska

więcej Więcej

Kiedyś bardzo stroniłam od Antologii, ale ostatnimi czasy przeczytałam parę, które sprawiły, że nieco przychylniej na nie patrzę. Gorące lato pokazało mi, że w tym przypadku nigdy nie będę do końca zadowolona. Każdy autor pisze inaczej i nie zawsze trafi w mój gust.

Czytałam " Gorące lato" , gdy za oknem lało i wiało, a książka przyjemnie rozgrzewa ;) Zbiór grzesznych opowieści idealny na wieczór. Odprężająca lektura, lekka, przyjemna.

Bardzo dobra próbka charakterów pisarskich, można śmiało ocenić, po książki której autorek warto sięgnąć. Ogólnie trochę podobne, powtarzalne historie, ale napisane w fajnym wakacyjnym stylu. Mnie najbardziej podobały się opowiadania Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, J.B. Grajdy i wisienka na torcie, ostatnie opowiadanie Pauliny Świst - teksty są perfekcyjne i komediowe

Po 'Last minute' postanowiłam sięgnąć po kolejną antologię wakacyjnych opowiadań od cudownych autorek. Wspaniała okładka idealnie oddaje letni klimat, a jak jest z treścią?

Niestety, tym razem trochę się zawiodłam. Czegoś mi w tych opowiadaniach zabrakło, nie potrafiłam wczuć się w losy bohaterów. Może to kwestia tego, że za dużo w...

Świetna antologia, polecam!

Lekkie i przyjemne, w sam raz do poczytania na urlopie.

Na półkach: , , , ,

Z niektórych opowiadań mogłaby być fajna Książka a tu kilka stron i koniec.

Przeczytana, przekazana dalej. Ja już do niej nie wrócę. Nawet w porządku. Czasem można przeczytać takie krótkie opowiadania. Tyle, że w jednej okładce było ich jednak jak dla mnie za dużo. Były one wszystkie do siebie zbyt podobne. Same szczęśliwe zakończenia wakacyjnych romansów. No za słodko. Najlepszym było opowiadanie Pauliny Świst.

Oprócz opowiadania Alicji Sinickiej, ckliwe ksera romansowa.

Plaża, działka, balkon w słoneczny dzień i zbiór opowiadań, które nie wymagają skupienia na treści. Jest to książka zaliczana do tych jednorazowych, przeczytałam, ale na pewno nie będę do niej wracała.

• 2020
  • 2020
  • Legimi
  • Ebook
  • 2021

Dodaj cytat z książki Gorące lato