Allegro - kampania grudzień kat. romans

Próba uczuć

Tłumaczenie: Ewa Skórska
Cykl: Miłość bez scenariusza (tom 2)
Wydawnictwo: Akurat
Love Unrehearsed
giovanna

DALSZE LOSY BOHATERÓW MIŁOŚCI BEZ SCENARIUSZA - BESTSELLEROWEJ POWIEŚCI, KTÓRA ZAWŁADNĘŁA WYOBRAŹNIĄ MILIONÓW CZYTELNICZEK. Choć trudno w to uwierzyć, zaręczyny Taryn Mitchell i Ryana Christensena okazują się zaledwie początkiem prawdziwych kłopotów. Taryn - skromna dziewczyna prowadząca niewielki pub na Rhode Island - nie jest w stanie poradzić sobie z rosnącą popularnością swojego chłopaka....

Choć trudno w to uwierzyć, zaręczyny Taryn Mitchell i Ryana Christensena okazują się zaledwie początkiem prawdziwych kłopotów. Taryn - skromna dziewczyna prowadząca niewielki pub na Rhode Island - nie jest w stanie poradzić sobie z rosnącą popularnością swojego chłopaka. Filmowa kariera Ryana rozwija się w błyskawicznym tempie; wciąż pojawiają się kolejne propozycje, a aktor ma coraz więcej fanek. Najwięcej obaw budzą w Taryn sceny łóżkowe, w które obfitują filmy z udziałem jej ukochanego. Nic dziwnego, Ryan jest przecież nieziemsko przystojny... Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy była dziewczyna gwiazdora postanawia odzyskać jego względy, Ryan zaś za jedną ze swoich ról otrzymuje nominację do Oskara. Czy burzliwy związek dwojga młodych, tak bardzo różniących się ludzi, wypłynie na czyste wody? Czy Taryn i Ryan odnajdą szczęście, na którym tak bardzo im zależy?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoakurat.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoakurat.pl/

Wioleta Sadowska | 2016-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2016

"Miękłam jak wosk. Rozpuściłam się, roztopiłam i znalazłam w niebie".

Wyobraźcie sobie drogie czytelniczki, że mężczyzna waszego życia występuje w filmach i niestety jesteście zmuszone tolerować jego wielokrotnie nakręcane sceny łóżkowe z atrakcyjną koleżanką po fachu! Część z was powie, że to przecież nie jest aż tak nadzwyczajne poświęcenie – każdy bowiem wie, że to tylko film. Po przeczytaniu kontynuacji losów bohaterów powieści pt. "Miłość bez scenariusza", możecie zmienić zdanie. To wcale nie jest łatwa sprawa!

Tina Reber to córka bibliotekarki, której dzieciństwo upłynęło wśród książek. Jej wykształcenie w obszarze analizy biznesowej, zagadnień korporacyjnych, bankowości i rachunkowości pozwoliło utrzymywać stabilność finansową. Prawdziwą pasją autorki jest jednak pisanie i projektowanie biżuterii. Tina Reber mieszka obecnie na przedmieściach Allentown w Pensylwanii, wraz z mężem, synem i papugą o imieniu Percy.

Taryn Mitchell i Ryan Christensen - zwykła dziewczyna...

Beata | 2016-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2016

Rewelacyjny prawdziwy romans, wielka słodka miłość, przeszkody, zawistni, źli ludzie i Ona i On, którzy razem stają przeciwko światu:). Współczesny, ale w starym, dobrym stylu, klasyczny romans, który czyta się lekko, ze wzruszeniem, z przymróżeniem oka, z lekką zazdrością, że to tylko bajka, że to tylko marzenie. Ale po to są romanse, by śmiać się i płakać, by marzyć, by przeżywać piękną bajkę w czasie zimowego, gorszego nastroju:)

Kasiek | 2014-11-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 18 listopada 2014

Druga część napisana jest w tym samym klimacie co poprzednia. Bohaterowie przeżywają wiele rozterek i konfliktów. Jednak wszystkie są błahe i wkrótce rozwiązywane. Dialogi są zbyt przesłodzone i powtarzalne. Nie sposób zliczyć ile razy pojawia się "kocham cię". Fabuła obejmuje również życiowe problemy przyjaciół głównej pary, co urozmaica całość. Mimo, że nie do końca porwała mnie ta książka miło się ją czytało, a czas jej poświęcony uważam za udany.

wiolagg66 | 2015-05-02

Wspaniała, zachwycająca i wciągająca historia miłosna dwojga ludzi z różnych światów: dziewczyny mającej jedynie własny pub i hollywoodzkiego gwiazdora zarabiającego miliony...mówi się,że miłość nie wybiera.

Bardzo wzruszająca historia,która doprowadziła nie do łez. Szkoda,że taki romantyzm i miłość można znaleźć tylko w książkach.

NAPRAWDĘ WARTA PRZECZYTANIA !!!!! :)

AngelFire | 2016-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2016

Ciąg dalszy historii sławnego aktora i celebryty oraz zwykłej dziewczyny,która zawładnęła jego sercem.Tych dwoje po raz kolejny pokazuje,że miłość może pokonać wszystkie przeszkody.

Ryan Christensen nie zważając na opinię jego PR i całego świata postanawia oświadczyć się swojej ukochanej Taryn Mitchell.I to w dodatku w miejscu publicznym.Młoda para jest szczęśliwa ale inni już nie.Kiedy ta informacja wycieka do prasy media już wymyślają różnego rodzaju plotki.To tego uparta pani manager uważa,że to źle wpłynie na jego karierę.I jak tu się cieszyć z zaręczyn.

Kolejnym problemem jest była dziewczyna aktora,która po raz kolejny zamiesza w związku gwiazdora.Taryn i Ryana czeka ciężka przeprawa.Być może okazać się to za trudne.Aby przetrwać muszą przede wszystkim mieć do siebie zaufanie i wiarę w miłość,która ich połączyła,bo to dzięki niej przeżyli tyle wspaniałych chwil.

"Próba Uczuć" jest kolejną bardzo dobrą książką pani Tiny Reber.Fantastyczne postacie,ciekawa fabuła i...

"Próba uczuć" to wspaniała, ciepła historia i niezwykła burzliwej miłości zwyczajnej, pięknej dziewczyny, a także kinowego gwiazdora.
Oboje zakochują się w sobie, łączy ich silne, mocne uczucie.
Przecudna książka:):)

Kasiulek | 2015-01-14
Przeczytana: 11 stycznia 2015

Próba uczuć, to kontynuacja losów Taryn Mitchell i Ryana Christensena z Miłości bez scenariusza. W porównaniu z moim wielkim zachwytem nad Miłością bez scenariusza, Próba uczuć wypada trochę słabo. Obie te lektury mają na celu spowodować w czytelniku spokój i przyjemność obcowania z historią, nie są w jakiś specjalny sposób wymagające. Jednak pierwszą część pomimo przewidywalności poznawałam z wypiekami na twarzy. Często wzbudzała we mnie wybuchy śmiechu. Niestety Próba uczuć nie jest nawet w niewielkim stopniu porównywalna. Nad wyraz dużo powtórek wydarzeń, strasznie przesłodzone dialogi, mnóstwo scen erotycznych, powodowało to, że nie raz miałam ochotę przewertować książkę o kilka stron dalej.

Plusem jest natomiast wprowadzenie w fabułę kłopotów i perypetii przyjaciół Taryn, jak również tajemnica ukrywana przez jej rodziców, którą odkryje dopiero po ich śmierci. W fabule brak wartkiej akcji, której sporo było w poprzedniej części, brak zwrotów, różnych podejść do danego...

angelika | 2014-12-05

Próba uczuć to kontynuacja powieści "Miłość bez scenariusza" autorstwa Tiny Reber.

Taryn Mitchell to zwykła dziewczyna prowadząca bar z skomplikowaną przeszłość.Rayan Christensen światowa gwiazda kina,która nie może odpędzić się od pięknych i nachalnych fanek.Jego kariera nabiera coraz to szybszego tępa,dzięki swojej nieskazitelnej wręcz aparycji.Czy zwykłe zaręczyny mogą skomplikować życie zakochanym?
Związek Tary i Rayn jest poddany próbie, gdy Rayan postanawia zagrać w produkcji, w którym ważnym elementem są sceny łóżkowe, w których gra wraz z piękną aktorką.Tary jest zmuszona tłumić w sobie wielką zazdrość o mężczyznę jej życia.Na domiar złego Taryn wraz z Rayanem są zmuszeni ukrywać swoje narzeczeństwo przed zazdrosnymi fankami,tłumem dociekliwych paparazzi,którzy nie odstępują ich na krok w oczekiwaniu na skandal.Czy bohaterowie podejmą trudną decyzję i oznajmią całemu światu,że lada chwila biorą ślub,a urodziwy Rayan już nie będzie wolny?Czy Rayan ratując produkcję...

Wiktoria | 2014-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2014

Zdobyłam e-booka i połknęłam tą książkę jednym tchem, jest naprawdę romantyczna i kocham ją. Nigdy nie wracam do książek, ale dla niej na pewno w przyszłości zrobię wyjątek. Jest jedną z tych, po, których ma się książkowego kaca ;) Aktualnie nie jestem w stanie spojrzeć na coś innego. Naprawdę warto ;)

Pinina_Paulina | 2014-10-23

Obowiązkowa lektura dla osoby która przeczytała "Miłość bez scenariusza". Świetna kontynuacja. Bardzo mi się podobała, mimo, że grono osób uważa ją za przesłodzoną. Polecam :)