Skowronek

Tłumaczenie: Katarzyna Maciejczyk
Wydawnictwo: BIS
Skylark
uczucia, miłość

Kiedyś Laura Gardeyne była Skowronkiem, ozdobą londyńskiej socjety, dziś jest przerażoną matką i wdową. śmierć męża uczyniła jej synka dziedzicem tytułu i majątku. Laura boi się jednak, że zaszczytów tych pożąda też stryj chłopca, który nie zawaha się przed morderstwem. Aby ocalić dziecko, Laura musi zwrócić się do mężczyzny, którego względy kiedyś odtrąciła&hellip, Stephen Ball nie potrafi przestać myśleć o uroczej dziewczynie, która przed laty skradła mu serce, a potem poślubiła innego. Teraz, gdy ukochana potrzebuje pomocy, Stephen postanawia chronić jej syna, a przy tym na nowo rozpalić łączącą ich niegdyś namiętność.

wiola | 2015-04-02

miły historyczny romans aczkolwiek czegoś mi brakowało nie wiem może to że jakość jedna 1/3 ksiażki od tyłu zbyt rozciągnięte? końcówka ratuje ogólne wrażenie. Lady skowronek jest uosobieniem kobiety hmmm w dzisiejszych czasach nazwałybyśmy ją WYZWOLONĄ :)

Ewelynn | 2014-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2014

Książka językowo dobrze napisana historia ciekawa ale jednak nie tak wciągająca jak mogła by być. Brakowało mi jakiś spektakularnych zwrotów akcji. Łatwo można się domyślić kto jest kto. Książka posiada mało nawiązań do poprzednich z tej serii. Nie mogę napisać o niej że jest dobra albo zła ponieważ łatwo się ją czyta i nawet przyjemnie jednak wzbudziła moich emocji i nie wciągnęła tak jak to czasami bywa.

marta85 | 2016-08-23
Przeczytana: 26 sierpnia 2016