Zuchwały podbój

Tłumaczenie: Anna Pajek
Wydawnictwo: BIS
6 (21 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny

Oddziały Guya de Montgomery przemierzają terytorium Brytanii, tymczasem śliczny Lillyth z Godstone Hall rozpacza, gdy ukochany dom pada łupem normańskich najeźdźców. Mimo to nie jest w stanie oprzeć się uczuciom, jakie budzi w niej śmiały zdobywca, którego siła, łagodność i męskość zapierają dech w piersi, zmuszając do poddania się zmysłom. Szlachetny Guy, bezradny wobec uczucia, przysięga chronić damę, której pożąda, przed brutalnością innych, ponieważ jest ona najcenniejszą nagrodą, jaką może dać mu Anglia. I choć zdradziecki przyjaciel oraz wróg rzucają mu wyzwanie, Guy nie wyrzeknie się pięknej kobiety, gdyż rozpaliła w nim krew, wzbudzając namiętność, której nie jest w stanie się oprzeć.

Aurill | 2014-01-07

Książka jest wielowątkowa i trochę mi to przeszkadzało podczas czytania, ponieważ autorka niezbyt sprawnie przeskakiwała z tematu na temat. Często miałam wrażenie, że książka ta jest napisana w sposób chaotyczny.
Co do samej powieści... Cóż. Mamy typowy romans pomiędzy najeźdźcą, a ofiarą.
Lilith, panna młoda, jednego dnia traci okrutnego męża, a drugiego zyskuje sympatię normańskiego najeźdźcy. Nie można pominąć faktu, iż nasza główna bohaterka jest tak piękna iż absolutnie każdy pada jej do stóp, co jest oczywiście przyczyną złości Guya.
Mamy więc kłótnie, zazdrość, krwawą zemstę i gorące romanse.
Dla czytelniczek lubiących mocnych, dominujących i brutalnych bohaterów.

Przeczytana: 2014 rok

Troszkę podniosę ocenę tej książki z tego względu, że wydała mi się najlepszą tej autorki.
Fakt, wielowątkowa,dużo się dzieje, ale całość jest spójna, wyraźna i od początku do końca mówiła o miłości.

Alessandra | 2012-09-16

♥♥ Kocham