Misja

Indiscretion
83-7157-430-4
romans
Wanda

Anna Kerr nie należy do ludzi mściwych z natury, ale kiedy siedem lat po tym, jak zostawił ją ukochany, trafia jej się okazja, by zemścić się na wiarołomcy, musiałaby nie być kobietą, żeby jej nie wykorzystać. Kiedy Anna dowiaduje się o tajemniczej misji, którą powierza jej królowa Wiktoria, jest zdziwiona; kiedy okazuje się, że ma ją wypełnić razem z hrabią Glengramach, jest przerażona; kiedy wychodzi na jaw, że - na wyraźnie życzenie królowej - hrabia ma udawać służącego Anny, cała eskapada zaczyna jej się jawić w jaśniejszych barwach. Mogą być jednak rzeczy rozkoszniejsze od zemsty, a kto jak kto, ale hrabia Glengramach - dawny kochanek Anny - wie, jak jej o tym przypomnieć.

Scarlett | 2012-10-19
Przeczytana: 19 października 2012

Jak wszystkie romanse historyczne-przewidywalna do bólu i cholernie wciągająca;) Idealna na odstresowanie w jesienny wieczór.

moniaL | 2016-10-03
Marianna | 2016-05-10