Przyjdź słodka śmierci

Tłumaczenie: Barbara Tarnas
Wydawnictwo: G+J
Komm, süsser Tod
śledztwo, detektyw, morderstwo

Kolejne śledztwo znanego z poprzednich powieści Haasa inspektora Brennera. Detektyw jest zmęczony swoją pracą i zostaje kierowcą karetki Czerwonego Krzyża. Nie odnajduje jednak wymarzonego spokoju a nagle znajduje się w samym centrum rywalizacji między Czerwonym Krzyżem i Towarzystwem Ratunkowym. Umiejętności detektywistyczne szybko przydają się Brennerowi. Przełożony zleca mu zbadanie, czy telefon Czerwonego Krzyża nie jest na podsłuchu. Podejrzewa bowiem, że pracownicy Towarzystwa, którzy uprzedzają ekipę Czerwonego Krzyża zachowują się wbrew zasadom i przechwytują zgłoszenia. Na pierwsze zwłoki nie trzeba długo czekać a dochodzi do podwójnego morderstwa, a w krótkim odstępie czasu do kolejnego. zbrodni pozornie nic nie łączy, ale to błędny tropa

Hubert | 2016-10-17
infedelee | 2016-05-28