Phoenix
9788360192566
kryminał, narkotyki, morderstwo

Sierżant Phil Leech ginie od strzału w głowę w swoim samochodzie. W pobliżu leżą zwłoki policyjnej informatorki Fiony Mitchell. Leech prowadził dochodzenie w sprawie handlu narkotykami, Mitchell zapewne miała jakieś informacje na ten temat. W nocnym spotkaniu powinna była wziąć również udział detektyw Karen Sharpe – gdyby się zjawiła, z pewnością również już by nie żyła. Teraz, uczestnicząc w...

Teraz, uczestnicząc w zakrojonym na szeroką skalę śledztwie, stara się wyjaśnić nie tylko zagadkę śmierci tych dwojga, ale i dojść do ładu z własną przeszłością. Jeśli tajemnice, które starannie ukrywa, wyjdą na światło dzienne, pod znakiem zapytania stanie nie tylko jej kariera, ale i życie…

"Pierwszorzędny policyjny thriller z niesamowitym zakończeniem".
"Sunday Telegraph"

źródło opisu: [Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita S.A., 2008]

ModusModernus | 2014-10-12
Na półkach: Przeczytane, Zrecenzowane

Czytaj całą recenzję na: http://modusmodernus.blogspot.com/2014/08/john-connor-feniks.html

Pisałem wyżej, że Connor był prokuratorem i zna przestępczy półświatek. To widać na pierwszy rzut oka. Nietuzinkowa wiedza autora odbija się w kreowanych przez niego postaciach, a także całym śledztwie. Autor doskonale zna wszystkie mechanizmy, rządzące aparatem policyjnym i często pozwala nam dobrze przyjrzeć się pracy policjantów – czy to na miejscu zbrodni, czy w kwaterze głównej. Niuans dla każdego, kto chce poznać procedury.

Iwona | 2012-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2012

Książkę szybko się czyta. Niestety zawiodłam się na niej - nie wciąga. W połowie książki wiedziałam jakie będzie zakończenie.

Anita | 2015-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2015

Bardzo dobra książka z problemami ludzkimi. Lubię tego typu literaturę.

Aśka | 2011-08-06
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa, nieprzewidywalna książka. Koniec zaskakuje, naprawdę warto :)

Małgorzata | 2016-10-24
Na półkach: 2016, Kryminaly, Przeczytane