Madziarek część I

Wydawnictwo: Psychoskok
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Monika

Życie napisało dla niej scenariusz bez happy endu. Rak zaatakował w najpiękniejszym, wydawałoby się, dla niej momencie, kiedy ponownie zostaje mamą. Rafał- mąż Magdy, po jej śmierci, musi zmierzyć się z ogromnym bólem i na nowo malutkimi kroczkami poukładać swoje życie. Jest to niebywale trudne i zupełnie nowe dla niego doświadczenie. Dlatego, aby stanąć twarzą w twarz z własnym cierpieniem, pisze miesiąc po miesiącu list do swojej zmarłej małżonki, w którym uzewnętrznia głęboko schowane emocje. Próbuje z nią nawiązać swego rodzaju dialog. Powstaje pamiętnik, w którym odkrywa przed nią, swoje prawdziwe oblicze - na co dzień skrywane przed rodziną. Zupełnie tak, jakby żył w dwóch całkiem odmiennych światach.
Książka robi ogromne wrażenie, gdyż porusza nasze serca i skłania do refleksji nad własnymi relacjami w rodzinie, nad własną postawą. Niewątpliwie jest jeszcze bardziej poruszająca, gdy pomyśli się, że oparta została o prawdziwe przeżycia.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/madziarek-czesc-i_p264

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/madziarek-czesc-i_p264

Monika | 2013-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Ciekawa, wciągająca książka, ukazująca cierpienie, miłość i walkę z nieuleczalną chorobą. Polecam