Fire in the Sky

Fire in the Sky
Paranormal, Erotic Romance
angielski
Czarny_Kot

Selena's had the hots for her boss Kyden since she started working for him. There's something about him that just drives her insane with desire. It doesn't matter that she's too fat and too dark for him, she wants him desperately. And it's gotten worse over the last few months. This month she even found herself ready to masturbate in her cubicle. Kyden's ordered her to stay late to work tonight, just the two of them, but she's not sure she can control the desire if they're alone in the building. Or if she wants to.

źródło opisu: http://www.michellehasker.com/

7,13 (15 ocen i opinii)
Spotkanie
Milan Kundera

6,84 (100 ocen i opinii)
Puch ostu. Fraszki o życiu i miłości
Jan Izydor Sztaudynger

Wyśnione miejsca
Brenna Yovanoff

7,35 (49 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Dzika_Róża | 2015-03-13
Przeczytana: 17 marca 2015

Selena była napalona na swojego szefa, Kydena, od kiedy tylko zaczęła dla niego pracować. Jest w nim coś takiego, co sprawia że jej zmysły wariują z pożądania. Nie jest istotne, że jak dla niego jest za ciemna i za gruba- pragnie go rozpaczliwie. I to wszystko jeszcze tylko się pogorszyło w ciągu ostatnich miesięcy. W tym miesiącu odkryła nawet, że jest gotowa masturbować się w swoim gabinecie. A teraz jeszcze Kyden kazał jej zostać dzisiaj dłużej po pracy, tylko oni dwoje w ciemnym biurze... Selena nie miała pewności, czy uda jej się kontrolować szalejące hormony. I czy tego w ogóle chce.

krótka historyjka o Selenie i jej zefie Kaygenie który jest zmiennokształtnym smokiem ona też choc o tym nie wie akcja dzieje sie w jego biurze doprodza on ją do szewskiej pasji marzy o tym żeby ją wypieprzył i on też o tym marzy a chcąc ja uczynic swoja zabiera ja do swojego legowiska i tak kończy dzieło że bierze ja 3 razy nawet wbijając się w postacji smoka w nia gdy ona również się przemiena

Charlie1608 | 2016-01-01
Przeczytana: 31 grudnia 2015

Jak na krótka historyjkę jest naprawdę dobra, ciekawa fabuła, gorące sceny, a to wszystko w otoczeniu męskich ciał, i gorących smoczych wybuchów ;)

Polecam fankom smoków i upojnych nocy ;)

Klauduuu | 2016-08-01
Na półkach: ♥ 2016, Przeczytane