Fire in the Sky

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dragon Kin". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Fire in the Sky
angielski
typ
ebook
Czarny_Kot
5,45 (22 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Selena's had the hots for her boss Kyden since she started working for him. There's something about him that just drives her insane with desire. It doesn't matter that she's too fat and too dark for him, she wants him desperately. And it's gotten worse over the last few months. This month she even found herself ready to masturbate in her cubicle. Kyden's ordered her to stay late to work tonight, just the two of them, but she's not sure she can control the desire if they're alone in the building. Or if she wants to.

źródło opisu: http://www.michellehasker.com/

źródło okładki: http://www.michellehasker.com/

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
KASIA86 | 2015-03-13
Przeczytana: 13 marca 2015

Selena była napalona na swojego szefa, Kydena, od kiedy tylko zaczęła dla niego pracować. Jest w nim coś takiego, co sprawia że jej zmysły wariują z pożądania. Nie jest istotne, że jak dla niego jest za ciemna i za gruba- pragnie go rozpaczliwie. I to wszystko jeszcze tylko się pogorszyło w ciągu ostatnich miesięcy. W tym miesiącu odkryła nawet, że jest gotowa masturbować się w swoim gabinecie. A teraz jeszcze Kyden kazał jej zostać dzisiaj dłużej po pracy, tylko oni dwoje w ciemnym biurze... Selena nie miała pewności, czy uda jej się kontrolować szalejące hormony. I czy tego w ogóle chce.

krótka historyjka o Selenie i jej zefie Kaygenie który jest zmiennokształtnym smokiem ona też choc o tym nie wie akcja dzieje sie w jego biurze doprodza on ją do szewskiej pasji marzy o tym żeby ją wypieprzył i on też o tym marzy a chcąc ja uczynic swoja zabiera ja do swojego legowiska i tak kończy dzieło że bierze ja 3 razy nawet wbijając się w postacji smoka w nia gdy ona również się przemiena

Paula | 2015-04-01

Kalendarium literackie
  • Alexandra Adornetto
    23. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jerzy Stuhr
    68. rocznica
    urodzin
    ...nie można z pychą mówić: mam szczęście! Nic mi nie będzie! Ej... A może do wczoraj je miałeś? A już dzisiaj go nie masz? Skąd to wiesz? I za każdy dzień tego szczęścia trzeba podziękować. Bo życie to jest takie pole minowe. Przeszedłeś kawałek? To podziękuj. I zrób następny krok. Jeden. Nie puszc... pokaż więcej
  • Samuel P. Huntington
    88. rocznica
  • Philip Carlo
    66. rocznica
  • Jesper Juul
    67. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, k... pokaż więcej
  • Ryszard Henryk Kordek
    51. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    13. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku