angielski
Scarlett

Using her Internet friend to fulfill sexual fantasies isn’t a problem -- until Raen meets him in person. Her desires deepen the feelings she’s always had for Dru, and now nothing will do except capturing him and making him hers.

źródło opisu: http://www.amazon.com

Dzika_Róża | 2015-03-13
Przeczytana: 16 marca 2015

Wykorzystywanie swojego przyjaciela internetowego do spełniania swoich seksualnych fantazji nie jest grzechem – do czasu, gdy Raen spotyka go osobiście. Jej potrzeby pogłębiają uczucia, jakie obudziły się w niej dla Dru. Dru, ledwie spojrzał na Raen, wiedział już, że nic i nikt nie powstrzyma go przed wzięciem jej i uczynieniem jej swoją towarzyszką ognia.