Ludzie i czyny w cesarskim zamku w Poznaniu (1962-1999)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Scriptorium
historyczna
tolek

Ta publikacja ma ukazać dwie twarze Zamku - tę piękną, artystyczną i natchnioną, wypełnioną wytężoną, mrówczą pracą dziesiątek pracowników, i tę drugą - podskórną, mroczną, niechlubną. Dopiero ta całość utworzy obraz pełny, dotychczas ukryty w zamkowych przejściach, krętych schodach i tajemnych korytarzach, a przede wszystkim w pożółkłej dokumentacji i archiwaliach, z których autorka obficie czerpała

źródło opisu: www.scriptorium.net.pl

źródło okładki: www.scriptorium.net.pl