Zdolny maluch

Wydawnictwo: Muza
8373191747
poradniki

Nieoceniony przewodnik dla rodziców i opiekunów, którzy pragną stymulować rozwój dziecka w wieku od 15 do 36 miesięcy. Rozdziały poświęcone koordynacji wzrokowo językowej, umiejętnościom werbalnym, sprawności motorycznej oraz rozwojowi społecznemu i emocjonalnemu. Porady w sprawach najważniejszych dla rozwoju dziecka, pytania i odpowiedzi dotyczące wychowawczych dylematów, tabele rozwojowe dla poszczególnych przedziałów wiekowych.

tysbe | 2012-10-26
Na półkach