Poradnik współczesnego bodyguarda. Nowoczesna ochrona

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Książka jest jedną z wielu pozycji napisanych przez Petera Consterdine&apos,a, uznawanego za światowy autorytet w dziedzinie cywilnej ochrony osobistości. Autor przeniósł swoje wieloletnie doświadczenie na strony tej publikacji, tworząc niezbędny podręcznik dla osób zainteresowanych pracą w ochronie osobistej, oraz interesujące kompendium wiedzy dla każdego czytelnika. Peter Consterdine obala mity obecne w społecznej świadomości, zwłaszcza w Polsce. Wiedza przekazywana w tej książce ma wielkie znaczenie dzisiaj, gdy ugrupowania terrorystyczne porywają ludzi dla okupu bądź dla realizacji swoich celów politycznych, zwłaszcza na niestabilnych obszarach tzw. Trzeciego świata.

majorkd | 2017-01-06
litpawel | 2015-07-31