Pan pozna Panią/...Pana

Wydawnictwo: Dreamlandpress
9781908780003
AkFa

Szczerość stawia nas przed lustrem i zmusza do spojrzenia na samego siebie, nowymi oczyma. To co możemy dostrzec, bywa czasem nie tym czego się spodziewamy. Joshua Moor jest zdesperowany. Odnosi sukcesy w pracy i jest poważanym księgowym. Jest też szczery, bezpośredni i nie lubi owijać w bawełnę. Nie potrafi i nie chce zmuszać się do kombinowania, aby osiągnąć to czego pragnie. Czyli związku...

Joshua Moor jest zdesperowany. Odnosi sukcesy w pracy i jest poważanym księgowym. Jest też szczery, bezpośredni i nie lubi owijać w bawełnę. Nie potrafi i nie chce zmuszać się do kombinowania, aby osiągnąć to czego pragnie. Czyli związku i miłości.
Niestety okazuje się, że te cechy dla większości kobiet, które spotyka, wcale niekoniecznie są zaletami. Zmęczony jest tym, że albo uważany jest za niewrażliwego palanta, albo za mięczaka.
Wydaje się, że nigdy nie jest dobrze. Czegokolwiek nie robiłby - nie jest w stanie sprostać wymaganiom.

Shonn Willson, poczytny autor homoerotycznych książek, ma znajomości, wielbicielki i fanki - dlatego też wspólna przyjaciółka Josha i Shonna, Emily - uznaje, że to właśnie on świetnie nadaje się na "swatkę".
Bo któż jest najlepszym przyjacielem kobiety - zaraz po diamentach, oczywiście - jeśli nie gej?
Przystojny Shonn jest cynikiem z miękkim sercem i szybko ulega urokowi Josha. Facet ma wszystko i więcej, a jednak nikogo, kto by go kochał i doceniał. Niewiele czasu potrzeba i kilku zabawnych przygód, aby Shonn doszedł do wniosku, że dla tego wspaniałego mężczyzny najlepiej nadaje się ON!
Tylko jak przekonać o tym Josha?

To będzie prawdziwy sprawdzian inteligencji i otwartości umysłu. Czy Josh go zda?

A ty zdałbyś go?

źródło opisu: http://wydaje.pl/e/pan-pozna-pania-pana