W czym huna może pomóc? Nowy wymiar kształtowania rzeczywistości za pomocą starej hawajskiej techniki ho'opnopono

Tłumaczenie: Kamil Gałczyński
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
huna
poradniki
hienka7

Trzy techniki Ho'oponopono: "zrozumienia", "miłości i serca" oraz "dzienniczka cudów" w krótkim czasie odmienią Twój sposób postrzegania rzeczywistości, uzdrowią relacje z innymi oraz pomogą dostrzec to, co korzystne w każdej życiowej sytuacji.

orchideaidea | 2015-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2015

Ta ksiazka faktycznie nie wyczerpuje tematu jesli chodzi konkretnie o pojecie huny. Jednak mimo to, w ciekawy sposob zostaly w niej opisane techniki bazujace na samym ho'oponopono. Autorzy wyszczegolnili wiele przykladow, typowych dla problematycznych sytuacji z zycia. Ksiazka zawiera liczne wskazowki i porady, calosc zostala opracowana w taki sposob, ze czyta sie bardzo szybko.

Bardzo serdecznie polecam:)!

hienka7 | 2013-03-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 14 marca 2013

Powiem tak myślałam, że z tej pozycji dowiem się więcej o hunie, o technikach huny, ale książka jest tak napisana, że do końca nie wiem jak należy wykonywać te techniki no chyba, że huna polega tylko na tym żeby zadać sobie pytanie co spowodowało jakiś problem, a potem mówić sobie: "wybacz mi, proszę, przepraszam, kocham Cię i dziękuję".

Antagonista Esklaważu | 2017-09-05
tao1984 | 2015-03-12