Podręcznik spełniania życzeń. Zamówienia u Wszechświata

Wydawnictwo: Kos
978-83-60528-50-1
poradniki
hienka7

„Podręcznik spełniania życzeń” ukazuje różnorodność próśb i zamówień składanych do Wszechświata. Bärbel Mohr pokazuje, jak sobie wymyślić i jak zamówić u Wszechświata wymarzonego partnera, wymarzoną pracę czy wymarzone mieszkanie, a także wiele innych. Książka uczy Czytelnika, jak słuchać własnego głosu wewnętrznego, jak się zachować wobec silnego poczucia obowiązku i jak swoje życie...

Bärbel Mohr pokazuje, jak sobie wymyślić i jak zamówić u Wszechświata wymarzonego partnera, wymarzoną pracę czy wymarzone mieszkanie, a także wiele innych. Książka uczy Czytelnika, jak słuchać własnego głosu wewnętrznego, jak się zachować wobec silnego poczucia obowiązku i jak swoje życie ukształtować w sposób bardziej pozytywny. Liczne anegdoty i przypowieści przenikają tę książeczkę, napisaną z poczuciem humoru, pełną doskonałych wskazówek na codzienne życie.

Idealny prezent, pełen słonecznych myśli.

źródło opisu: http://www.kos.com.pl/pl/p/Podrecznik-spelniania-zyczen/232

źródło okładki: http://www.kos.com.pl/pl/p/Podrecznik-spelniania-zyczen/232

Łukasz Bartkowski | 2017-09-17
Przeczytana: 17 września 2017

Książka jest nie długa, przyjemnie się ją czyta, więc można ją przerobić w jeden dzień. Nie jest to może jakaś wiedza niezbędna do życia, ale można nauczyć się "zamawiania" swoich marzeń, na czym przecież nic nie tracimy, więc warto :)

Carla10 | 2016-06-13
Przeczytana: 12 czerwca 2016

Nie przepadam za tego typu pozycjami ale warto wyrobić sobie własne zdanie. Po przeczytaniu całości moje jest pozytywne. Książka dobrze napisana, do tego pozwala spojrzeć na świat przez różowe okulary. Zamierzam nawet wysłać kilka zmaówień :) Nic mnie to nie kosztuje bo znaczek jest za darmo a jak się spełnią to z całą pewnością mogę wiele zyskać :)

książek: 2079
skarbka78 | 2015-10-31
Przeczytana: 31 października 2015

Autorka uważa, że świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem świata wewnętrznego każdej osoby, dokładnie takim jakim sobie zamawiamy poprzez wewnętrzne nastawienie. O ile nie jest się zadowolonym z życia, oznacza to, iż istnieje coś takiego w sobie, co wymaga uporządkowania. Recepta na szczęście w największym skrócie to złożyć zamówienie do Wszechświata, najlepiej w stanie odprężenia, gdyż wtedy niemożliwe jest negatywne myślenie.

Radimezz | 2013-10-09
Przeczytana: 15 lipca 2013

Przeczytałem książkę w jeden dzień, podoba mi się sposób w jaki autorka opisuje techniki zamawiania życzeń. Ciekawa i wciągająca lektura. Myślę, że każdy powinien sam sobie wyrobić zdanie na temat treści zawartej w książce.

hienka7 | 2012-04-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 28 kwietnia 2012

Kolejna książka o spełnianiu życzeń. Autorka przekonuje nas, że dosłownie wszystko cokolwiek sobie zażyczymy w życiu dostaniemy od Wszechświata tylko musimy poprosić i uwierzyć, że daną rzecz otrzymamy.
Pokazuje nam ćwiczenie, dzięki któremu możemy nawiązać kontakt ze swoim przewodnikiem duchowym i przekonuje, że każdy z nas jest w stanie zgiąć łyżeczkę przy pomocy swoich myśli.
Warto przeczytać i wyrobić sobie swoje zdanie na tematy poruszane w książce.