Kochankowie doskonali

83-7200-580-X
seks, problemy, poradnik
poradniki
Katherina87

Pomoże czytelnikom zdobyć wiedzę o uwarunkowaniach fizycznych oraz potrzebach emocjonalnych i duchowych partnerów. Praktyczny poradnik dla współczesnych kochanków omawiający zagadnienia uwodzenia, wzbogacania zmysłowości, budowania podstaw uczuciowego związku, podtrzymywania namiętności oraz problemy seksualne. Pomoże czytelnikom zdobyć wiedzę o uwarunkowaniach fizycznych oraz potrzebach...

Praktyczny poradnik dla współczesnych kochanków omawiający zagadnienia uwodzenia, wzbogacania zmysłowości, budowania podstaw uczuciowego związku, podtrzymywania namiętności oraz problemy seksualne. Pomoże czytelnikom zdobyć wiedzę o uwarunkowaniach fizycznych oraz potrzebach emocjonalnych i duchowych partnerów.

Kochankowie doskonali
Uwarunkowania fizyczne oraz potrzeby emocjonalne partnerów.
- Od pierwszego spotkania do stałego związku.
- Ekspresja osobowości w mowie ciała i stroju.
- Romantyczne początki i sztuka uwodzenia.
- Wzbogacanie zmysłowości.
- Miłosne spełnienie.
- Codzienność we dwoje.
- Pokonywanie potencjalnych trudności.

źródło opisu: http://muza.com.pl/

źródło okładki: http://literacki24.pl/

Praktyczny poradnik dla współczesnych kochanków omawiający zagadnienia wzbogacania zmysłowości, uwodzenia, budowania podstaw uczuciowego związku, podtrzymywania namiętności oraz problemy seksualne. Pomoże czytelnikom zdobyć wiedzą o uwarunkowaniach fizycznych oraz potrzebach emocjonalnych i duchowych partnerów.

Allen | 2014-11-14
Marta | 2014-03-01