Kochankowie doskonali

poradniki
83-7200-580-X
Dorota Bartnik
seks problemy poradnik

Praktyczny poradnik dla współczesnych kochanków omawiający zagadnienia wzbogacania zmysłowości, uwodzenia, budowania podstaw uczuciowego związku, podtrzymywania namiętności oraz problemy seksualne. Pomoże czytelnikom zdobyć wiedzą o uwarunkowaniach fizycznych oraz potrzebach emocjonalnych i duchowych partnerów.

• Erotyka, seks
  • Tematyka erotyczna
  • Poradniki, albumy
  • Seks/Seksuologia/Erotyka
  • Poradnik

Dodaj cytat z książki Kochankowie doskonali