My Blood Aproves

Okładka książki My Blood Aproves Amanda Hocking
Okładka książki My Blood Aproves
Amanda Hocking Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: My Blood Approves (tom 1) fantasy, science fiction
My Blood Approves (tom 1)
My Blood Aproves
Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform
2010-03-17
2010-03-17

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

90/22

90/22

Świetna książka.Przeczytalam w 1 wieczór.Jestem jednak zawiedziona bardzo tym iż kolejne tomy nie zostały przetłumaczone na język polski. Mam nadzieje ze jeszcze zostaną wydane po polsku i będę mogła dokonczyć sagę.

Taki podrasowany klon "Zmierzchu". Dziwnie się czytało, bohaterka jakaś niezrozumiała. Ciężko ocenić, do końca dobrnęłam, ale nie wiem czy sięgnę po kontynuację.

Nie trudno zauważyć, że fabuła książki nawiązuje do „kultowego”(jak dla kogo) Zmierzchu. Mamy wampiry, śmiertelniczkę, psa (Jacob ??) i całą tę otoczkę owianą tajemnicą. Jednak jest zasadnicza różnica główna bohaterka nie jest szarą myszką zapatrzoną w playboya rodem z piekła. Wręcz przeciwnie, ma swoje zdanie, a jeżeli chodzi o uczucia to sama do końca nie jest ich pewna. Podoba mi się również, że wampiryzm nie jest traktowany z nabożną czcią jako coś ekstra tylko jako wirus – nie są zimnymi trupami z czerwonymi, złotymi, zielonokoperkowymi oczami…
Do tego postać Jacka i Petera. Pierwszy rozrywkowy, zabawny, trochę dziecinny, ale to tylko dodaje mu uroku  Ten drugi natomiast, tajemniczy i mega przystojny. Mam nadzieję, że w kolejnych częściach będziemy powoli poznawać uczucia Petera. Postać jest bardzo ciekawa wręcz frapująca jednak zdecydowanie preferuję Jacka
Lekka przyjemna, pisana prostym językiem z humorem książka, którą warto przeczytać w wolnej chwili dla zabicia czasu.

Fenomenalna i świetnie napisana. Jak dla mnie żadnych wad :)
Niestety kontynuacja serii nie została przetłumaczona na język polski :(. Ale powoli, tak po miesiącu ból spowodowany brakiem kontynuacji zanika i człowiek już tak bardzo o tym nie myśli (chociaż raz na tydzień wchodzę i sprawdzam czy jednak nie ma kontynuacji. Bardzo bym się ucieszyła :) gdyby była).
Gorąco polecam, tutaj motyw wampirów nie jest ani trochę oklepany.

Fenomenalna i świetnie napisana. Jak dla mnie żadnych wad :)
Gorąco...

Trafiłam na tę książkę całkowicie przypadkowo. Po tytule spodziewałam się jakiegoś zwykłego romansidła, ale książka mnie zaskoczyła. Po pierwszych rozdziałach co raz bardziej zostawałam wciągnięta w świat Alice i Jacka. W nocy kiedy kończyłam czytać byłam na siebie zła, że oczy mi się kleją i nie doczytam tego teraz. Na szczęście (lub nieszczęście) książkę skończyłam następnego dnia rano. Byłam zawiedziona, kiedy nie znalazłam kolejnej części po polsku.
Książka jest (moim zdaniem) jedną z najlepszych jakie czytałam, a trochę ich było. Podoba mi się w tej książce wątek tajemnicy, która nie do końca jest rozwiązana. Myślę, że na pewno przeczytam tę książkę jeszcze raz i z całego serca książkę jak najbardziej polecam.

Kompletne dno. Akcja i fabuła tak "ciekawa" że skutecznie odstrasza przed sięgnięciem po następny tom.

Nie bardzo rozumiem te kiepskie opinie i słabe oceny tej książki. Bardzo mi się podobała. cały czas coś się działo. Napisana świetnym językiem, przystępnym. za bardzo wszyscy przyzwyczaili się do mocniejszych scen w książkach i nie potrafią już docenić naprawdę dobrego pisania. Żal że te wszystkie opinie prawdopodobnie mają niemały wpływ na to iż nie zostaną wydane kolejne cześci tej książki. Niestety nie każdy zna angielski na tyle by sobie serie dokończyć. Przykre. Moja ocena 9/10 bo naprawdę ani przez moment nie żałuję przeczytania. 9 za to iż skończyło się w takim momencie że człowieka skręca co dalej. Ehh..

Książka ciekawa, ale napisana w sposób,który nie ciągnie za sobą czytelnika. Wszystko kręci się w okół jednego tematu, który ukazany został dość płytko i powierzchownie, do tego jeszcze wątki poboczne kuleją strasznie. Brak głębszego ukazania i analizowania uczuć bohaterów. Jeszcze zero rozumu za każdym razem kiedy pojawia się tajemniczy Peter? Dziwne. Nie mniej jednak na wieczór w sam raz.

Boska!! Polecam :)

Boska!! Polecam :)