Broken Hart

Książka jest przypisana do serii/cyklu "The Hart Family". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Smashwords
angielski
bookworm_babe

Sabrina Tyler is head over heels in love with her boss and best friend, Dante Hart. Sabrina thinks that Dante has no romantic interest in her but she's wrong. Dante doesn't believe in love or commitment or any kind. Sabrina has gotten under his skin but Dante has no intention of acting on it. One wild night changes their relationship forever, but Dante lacks faith in love and doesn't believe...

One wild night changes their relationship forever, but Dante lacks faith in love and doesn't believe in Happily Ever Afters.

Can Sabrina break through and fix what's broken in Dante Hart?

źródło opisu: goodreads.com

źródło okładki: goodreads.com