Tetiisheri

Rok 2013 może być wyjątkowym okresem w Twoim życiu. Sam musisz się jednak zatroszczyć, by przyniósł on wyłącznie pożądane przez Ciebie zmiany. Najłatwiejszym sposobem na zapewnienie sobie sukcesu wszystkich przedsięwzięć będzie wsparcie ich odpowiednim oddziaływaniem ciał niebieskich. Niezależnie, czy chcesz wybudować dom, zmienić pracę, czy się oświadczyć, astrologia Ci w tym pomoże. I nie musisz wcale być specjalistą z tej dziedziny. Wystarczy, że skorzystasz z Astrocalendarium 2013.

Oto wyjątkowe kalendarium na każdą chwilę 2013 roku. Jest to unikalny przewodnik astrologiczny, który dzień po dniu analizuje układy planet, słońca i księżyca. Umożliwia on tym samym dostosowanie Twojego codziennego rytmu życia do oddziaływania ciał niebieskich.

Merytoryczną jakość publikacji gwarantuje osoba jej autorki. Jest ona uznanym i cenionym, także poza granicami naszego kraju, astrologiem, doktorem nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Ma na swoim koncie liczne bestsellerowe pozycje opisujące różnorodne aspekty horoskopu i koncentrujące się na ich praktycznym wykorzystaniu.

Przygotuj się na życiowy przełom.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/

Tetiisheri | 2012-10-07
Przeczytana: 02 października 2012

Koniec roku zbliża się nieubłaganie. Nadchodzi wielki krokami. Czasem niektórzy na koniec roku podsumowują osiągnięcia z minionych miesięcy, inni zaczynają już stawiać sobie cele na kolejne tygodnie życia. Niektórzy spisują je czasem w dzienniku specjalnie zakupionym na okoliczność Nowego Roku. Takim osobom przy precyzyjnym zaplanowaniu swoich działań na najbliższe miesiące może pomóc Astrocalendarium przygotowane przez Krystynę Konaszewską-Rymarkiewicz.

Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz jest astrologiem znanym i cenionym nie tylko w Polsce. To autorka licznych bestsellerowych tytułów traktujących o różnorakich aspektach horoskopowych oraz ich praktycznym wykorzystaniu. Niniejsza książeczka to już 17 pozycja z tej serii. Każdego roku autorka Astrocalendarium przedstawia wydanie kalendarza na następny rok. Przygotowanie takiego kalendarza wydaje się być pracą trudną i niekrótką, choćby ze względu na drobiazgową i skrupulatnie przedstawioną analizę każdego dnia kalendarzowego,...

Shetani | 2012-10-06
Przeczytana: 01 października 2012

Podobno każdy dzień niesie ze sobą nowe możliwości. Jednak czy jesteście pewni tego, że umiecie je odpowiednio wykorzystać? Zapewne nie wszyscy. No bo kto zazwyczaj tuż po wstaniu z łóżka myśli o tym, jak ułożyć sobie dzień, żeby czerpać z niego jak najwięcej? Mało kto. Dlatego może jednak warto się tym zainteresować już wcześniej i „zaplanować” swoje życie?

„Astrocalendarium 2013” to coś znacznie więcej niż horoskop, który powie Wam, co może Was spotkać danego dnia. A wiecie co? Prawdą a Bogiem myślałam, że to właśnie będzie coś w tym stylu. A tutaj ta niepozorna na pierwszy rzut oka książeczka okazała się czymś znacznie więcej. Bardzo miłe zaskoczenie. Po pierwsze – nie liczcie na to, że znajdziecie tutaj zapisaną swoją przyszłość – to nie na tym polega. Astrocalendarium na inne zadanie, a mianowicie takie, żeby pomóc Wam uporządkować swoje życie.

Wiem, że wiele osób bardzo sceptycznie podchodzi do życia w zgodzie z układem planet czy Księżyca. Ja momentami także, ale nigdy się...

Czarny Kapturek | 2013-01-24
Nieszkozaur | 2012-12-27