LubimyCzytać

Przed każdym nadchodzącym rokiem dokonujemy jego podsumowania - co nam się udało, a czego jednak nie zdołaliśmy dokonać. Często też mamy postanowienia noworoczne, których bardzo ciężko jest nam dotrzymać. Może to, że nie wszystko idzie po naszej myśli to nie nasza wina tylko niesprzyjającego czasu, w którym podjęliśmy wyzwania? Dzięki tej publikacji może się to zmienić. Dowiesz się kiedy będzie najlepszy czas na realizację odpowiednich planów, zarówno tych w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Odpowiednio zaplanujesz czas odpoczynku i wzmożonej pracy, która wtedy przyniesie spektakularne efekty. Poprawisz relacje z partnerem lub poznasz nową miłość. To wszystko dzięki pomocy astrologii i gwiazd, które mają wpływ na całe nasze życie. Wykorzystaj swój czas!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!