Życie Między Wcieleniami - przez hipnoterapie do duchowej regresji

Okładka książki Życie Między Wcieleniami - przez hipnoterapie do duchowej regresji Michael Newton
Michael Newton Wydawnictwo: Tu i Teraz ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Life Between Lives Hypnotherapy for Spiritual Regression
Tu i Teraz
2004-01-01
2004-01-01
Wiedza duchowa-Poza ciałem - OOBE - Astral

Ta książka to poradnik dla hipnoterapeutów. Nie jest to kontynuacja badań i wniosków z badań nad relacjami pacjentów Newtona, ale po prostu kompendium wiedzy jego metody badawczej.

Trudno ocenić tę książkę ponieważ ona nie jest tym samym, co dwie poprzednie części. Nie mniej jednak, dla terapeutów LBL to encyklopedia wiedzy. I tym właśnie jest część 3. To poradnik dla osób pracujących metodą Dr Newtona. Muszę jednak przyznać, że wyniosłam z tej książki bardzo dużo. Nie jest ona tak porywająca jak dwie poprzednie części, ale jednak jest z nimi spójna i czyta się jako dobre dopełnienie. Na pewno nie należy zaczynać serii od tej pozycji.

Wysłuchałam w formie Adioboook, robi wrażenie…

Wysłuchałam w formie Adioboook, robi wrażenie…

najmniej ciekawa, ale i tak warto przeczytać

najmniej ciekawa, ale i tak warto przeczytać

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To już trzecia książka tego autora, którą przeczytałam. Jest świetnym uzupełnieniem pierwszych dwóch pozycji. Jednocześnie chyba najmniej mnie zainteresowała. Może dlatego, że autor nie przekazuje praktycznie nic nowego, tylko dopowiada to, o czym wspominał już wcześniej? Podpowiada, jak dokonać regresji, ale to zdecydowanie nie jest kompendium, które pozwoli amatorowi zrobić to samodzielnie.

“Życie między wcieleniami” jest dla mnie miłym zakończeniem podróży z dr Newtonem. Wszystko, co przekazuje w swoich książkach bardzo mocno ze mną rezonuje i tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że idę właściwą drogą. Także tak, polecam, ale jako uzupełnienie jego innych książek. Nie sięgaj po nią jako po pierwszą, bo wtedy możesz nie zrozumieć tego, o czym napisał.

Z BIBLIOTEKI MOJEGO BRATA

To książka dla wszystkich osób, które są zainteresowane wędrówką dusz. Co nieco już kiedyś wcześniej o tym słyszałam i dlatego postanowiłam sięgnąć po książkę Newtona. W sieci wyczytałam, że jest to prawdziwy specjalista w tym temacie, więc musiałam zobaczyć, co też guru hipnoterapii ma nam do powiedzenia. Mogę powiedzieć, że ta książka jest dla wszystkich. Zarówno dla naukowców, którzy na co dzień zajmują się hipnoterapią w pracy z pacjentami. To też książka dla takich "amatorów", jak ja. Moja praca zawodowa nie jest zupełnie z tym związana, ale w sumie lubię o czymś takim poczytać. Całość oceniam pozytywnie.

Z BIBLIOTEKI MOJEGO BRATA

Nie zgadzam się z opinią, że ta książka jest skierowana tylko do hipnoterapeutów. Sama, jako osoba interesująca się hipnoterapią i pragnąca się poddać jej w formie opisanej w książce, pochłonęłam jej treść z dużym skupieniem i zaciekawieniem. Cieszę się, że mogłam to poznać bardziej od strony technicznej i myślę, że może to być pomocne w przyszłości, kiedy będzie mi dane znaleźć odpowiednią osobę, która mnie poprowadzi.

Pozycja skierowana do terapełtów, autor opisuje jaki przebieg powinna mieć sesja, jakie zadawać pytania i jak pokierować pacjentem w czasie trwania sesji.

Książka bardzo dobra jako dopełnienie dwóch poprzednich, choć te dwie pierwsze zawierają właściwie wszystko potrzebne. Pomimo wszystko czyta się z zaciekawieniem. Bardzo dobra pozycja.

wskazówki dla hipnoterapeutów. całość ciekawa

wskazówki dla hipnoterapeutów. całość ciekawa

• Ezoteryka

Dodaj cytat z książki Życie Między Wcieleniami - przez hipnoterapie do duchowej regresji