Wędrówka dusz / Przeznaczenie dusz / Życie między wcieleniami (Pakiet)

Okładka książki Wędrówka dusz / Przeznaczenie dusz / Życie między wcieleniami (Pakiet) Michael Newton
Michael Newton Wydawnictwo: Iluminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Iluminatio
2022-11-23
2022-11-23
Magdalena Wysmyk

Niektórzy uważają, ze to czego nie widać nie istnieje. Dlatego, ciężko im uwierzyć, ze oprócz naszego fizycznego ciała istnieje coś takiego jak potrzeba duszy. Wielu wybitnych naukowców, odrywało swoje ferie podczas medytacji, snu czy przeczuć. A dziś kwestionujemy teorie kwantowe i stany splątania pomimo dowodów naukowych na ich istnienie. Oczywiście nie możemy udowodnić naukowo „spraw duchowych” ponieważ zwyczajnie wykraczają poza ramy naszego postrzegania. Dlatego tez, można uznać ze będzie to wiedza, która ma mieć tajemnice. Jednak, dla osób które przeszły granice śmierci, uważają ze jest coś co można uznać za energię i świat nie kończy się po naszej śmierci. Biblia rownież powołuje się ze nasza dusza jest wieczna, co może skłaniać do rozważenia teorii „rozwoju duszy”. To skłania mnie do przekonania, ze istniej takie prawdopodobieństwo wędrówki dusz. Tak książka opisuje przykłady poprzez lata sesji z różnymi pacjentami, którzy podczas hipnozy opowiadali swoje przeżycia sprzed momentu urodzenia. To bardzo ciekawe, bo sama byłam świadkiem takiej hipnozy wykonanej na kilku osobach podczas pobytu w Egipcie. I gdyby to nie była córka mojej siostry, być może zakwestionowałbym to twierdząc ze to „odegrany teatr”. Myśle ze warto przeczytać te serie, bo, co jeśli rzeczywiście tak jest?! A jeśli nie nie, to krzywdy nam ta książka nie wyrządzi, a przynajmniej daje nadzieje ze nasza dusza ma plan a nasze życie ma cel.

Książka, a także cała seria zmienia światopogląd. Otwiera szuflady umysłu, które zamknęły nam religie, tradycje i przekonania wtłaczane nam do głów od dziecka. Czy piekło istnieje? Czym jest raj? Czy powracamy na ziemię aby ponownie przeżyć życie i nauczyć sie czegoś nowego? Na te i wiele innych pytań odpowiada to dzieło.

I jest jeszcze coś, co pozostaje po zakończonej lekturze. Niesamowicie silne poczucie nadziei, graniczące wręcz z pewnością, że po śmierci jednak coś jest... Polecam tą książkę każdemu, który pogrążył sie w zwątpieniu, żalu czy tęsknocie za zmarłą osobą i każdemu, kto czuje, że nic w życiu nie dzieje się przypadkiem.

I jest jeszcze coś, co pozostaje po zakończonej...

Przeczytałam wszystkie części. Genialne, pod każdym względem. Otwierają umysł, zmuszają do refleksji. Trochę oswajają ze śmiercią. Styl opowiadania o wszystkich hipnozach doktora Newtona sprawił, że pochłonęłam lektury w trzy dni. Już dosyć dawno, bo dobry rok temu, i cały czas mam ją w głowie.

Ciekawa lektura, obowiązkowa dla każdego kto poszukuje odpowiedzi na pytanie o sens życia, o to co z nami się dzieje po śmierci, czy to wszystko ma sens...przepełnia nadzieją . Na podstawie hipnozy wielu pacjentów mamy mały wgląd do tego by poznać odpowiedzi na tak wiele pytań.

Gorąco polecam dla tych osób, które interesują się reinkarnacją, naszym jestestwem na Ziemi. Inne osoby, które interesują się naszym pochodzeniem i naszą przyszłością: skąd jesteśmy i dokąd udajemy się ....

Super. Bardzo polecam

Super. Bardzo polecam

• Serie
  • Lista
  • Wiedza

Dodaj cytat z książki Wędrówka dusz / Przeznaczenie dusz / Życie między wcieleniami (Pakiet)