Życie Między Wcieleniami - przez hipnoterapie do duchowej regresji

Life Between Lives Hypnotherapy for Spiritual Regression
ezoteryka, senniki, horoskopy
Wiedza duchowa-Poza ciałem - OOBE - Astral

HIPNOTERAPIA BEZ TAJEMNIC

Life Between Lives; Hipnoteraphy for Spiritual Regression - wydana w 2004 roku publikacja autorstwa amerykańskiego doktora doradztwa personalnego, psychologa i hipnoterapeuty Michaela Newtona (Śp.1931-2016).

W swojej czwartej publikacji doktor Newton dla odmiany przedstawił seans LBL od strony hipnoterapeuty; kto może wykonywać ten trudny i...

Książka ma charakter metodologiczny, przeznaczona raczej dla hipnoterapeutów, niż przeciętnego czytelnika, gdyż zawiera wskazówki, jak przeprowadzać sesje LBL. Niemniej jednak jest ciekawa i stanowi idealne uzupełnienie wcześniejszych pozycji M. Netwona.

• PozaToCoWidać..
  • Poza ciałem