Lubimyczytać.pl to:

Biologia przekonań

Autor:
tłumaczenie
Bartosz Głowacki
The Biology Of Belief: Unleashing The Power Of Consciousness, Matter And Miracles
wydawnictwo
Tu i Teraz
biologia totalna
typ
papier
raindrops
8.36 (11 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Ta książka zmieni na zawsze to, co myślisz o swoich myślach i umyśle. Nowe, zdumiewające odkrycia biochemicznych skutków działania mózgu ukazują, iż twoje myśli wpływają na wszystkie komórki twojego ciała. Autor — uznany cytolog — opisuje te precyzyjne molekularne mechanizmy, dzięki którym to się dokonuje. Używając prostego języka, ilustracji, dowcipu oraz przykładów z dnia codziennego pokazuje...

Autor — uznany cytolog — opisuje te precyzyjne molekularne mechanizmy, dzięki którym to się dokonuje. Używając prostego języka, ilustracji, dowcipu oraz przykładów z dnia codziennego pokazuje jak nowa nauka — epigenetyka — rewolucjonizuje nasze zrozumienie związków pomiędzy ciałem i umysłem, a także bardzo istotnych jej konsekwencji dla życia naszego i globalnej zbiorowości ludzkiej.

„Biologia przekonań” jest przełomową pracą w dziedzinie nowej biologii. Bruce Lipton był profesorem szkoły medycznej na Uniwersytecie Wisconsin i uczonym prowadzącym prace badawcze na Uniwesytecie Stanforda. Jego eksperymenty z błoną komórkową, a także innych wiodących badaczy, szczegółowo zbadały mechanizmy, poprzez które komórki przyjmują i przetwarzają informację. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochądzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli.

Ta niosąca głęboką nadzieję synteza najnowszych i najlepszych badań w dziedzinach cytologii i fizyki kwantowej została uznana jako główny przełom uświadamiający nam, że nasze ciała mogą się zmieniać wraz z przekształcaniem naszych myśli, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b17029-biologia-przekonan.htm

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Karlota | 2013-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2013

Książka ma raczej charakter naukowy, spodziewałam się nieco więcej praktycznych informacji i wskazówek. Aczkolwiek biologom (dużo w niej fachowych pojęć), ktorzy podczytują ezoterykę z pewnością się spodoba ;)

Jesion | 2013-12-19
Przeczytana: 26 listopada 2013

Spodziewałam się czegoś innego. W książce więcej jest treści dotyczących biologii aniżeli przekonań.

irmi90 | 2014-01-10
Kirga | 2013-08-25