Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Okładka książki Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu
Michael Newton Wydawnictwo: Illuminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Destiny of souls: New Case Studies of Life Between Lives
Illuminatio
2020-09-30
2004-01-01
Magdalena Wysmyk

Wymiękłam po przeczytaniu 10%, ciężko mi łykać jako prawdę przytaczane historie. Widzę jednak w książce potencjał niesienia otuchy dla ludzi, którzy stracili bliskich i dla ludzi, którzy lękają się własnej śmierci.

To było moje pierwsze spotkanie z autorem. Tę książkę kupiłam zupełnie przypadkowo, nie mając pojęcia, o czym jest. Czasem lubię coś kupić z ezoteryki i sobie poczytać. I jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że autor prowadził własną praktykę, był terapeutą i wprowadzał swoich pacjentów w stan hipnozy. Dzięki temu dochodziło u nich do regresji i przypominali sobie swoje wcześniejsze wcielenia. Dlatego myślę, że to ciekawa książka przede wszystkim dla sceptyków, którzy chcą poznać inny punkt widzenia. W końcu trudno dyskutować z badaniami. Mi bardzo się podobała i gorąco ją polecam.

Drogi czytelniku…
To druga część napisana przez dr Michaela Newtona po tym jak opisał uprzednio „WĘDRÓWKĘ DUSZ”. Każdy kto wierzy w duchowość, każdy kto wierzy w życie duszy przede wszystkim zdecydowanie odnajdzie ciekawy obraz tego co się z nami dzieje po śmierci. Ta książka to kontynuacja tego jakie dokładnie jest przeznaczenie naszej duszy oprócz tego jaką wędrówkę odbywa.
Autor w drugiej części zachowuje tą samą Formułę opisywania w postaci przedstawiania poszczególnych przypadków.

Alternatywna opcja naszego pośmiertnego życia. Polecam.

Drogi czytelniku…

Śmiem wątpić w metody badawcze autora który twierdzi że dusze zastanawiają się nad podłączeniem prawidłowej baterii 12V czy 6V do projektowanego mózgu??? Liczyłem na wiarygodne fakty na temat reinkarnacji otrzymałem garść kompletnie nieweryfikowalnych historyjek którym bliżej do opowieści fantasy niż rzeczywistości. Temat fascynujący lecz po lekturze tej pozycji nie jestem bliżej prawdy... Może przy innej okazji... Trzy gwiazdki za kreatywność i wyobraźnię

Jedno pytanie mnie nurtowało przez książkę, skoro te sesje ukazywały życia tych wszystkich pacjentów i istniały naprawdę, nawet znali swoje imiona, nazwiska, miejsce śmierci, to czemu Nikt nie sprawdził nagrobków czy ktoś taki naprawdę istniał ? Wiadomo nie każdy nagrobek może się zachować .. ale tyle było indywidualnych osób, ze na bank łatwo można byłoby to jakoś zweryfikować …

Autor w tej części rozwinął wiele newralgicznych kwestii, o których wcześniej tylko wspomniał. Jest to bardzo udana kontynuacja. Znajdziemy tu właściwie wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o życiu po śmierci, między wcieleniami, a także o rozrywkach w świecie duchowym i wybieraniu ciała. Książka bardzo szczegółowa i dokładna.

Absolutnie fenomenalna pozycja, jestem pod wrażeniem wiedzy i ilością przeprowadzonych badań. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda i przebiega spotkanie duszy z Radą Starszych, jak dusze spędzają czas kiedy akurat nie reinkarnują i jak dusze dokonują wyboru przyszłego ciała to musisz przeczytać tą książkę.

Nareszcie trafiłam na książkę, która nie tylko łamie schematy wszystkich innych lektur o reinkarnacji, ale naprawdę daje obszerną wiedzę na temat życia duszy.
Książka dla sceptyków wyda się nierealna, oderwana od rzeczywistości, wręcz fikcyjna.
Ogromny plus dla autora za brak powiązania z rządną religią, zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest połączyć wszystkie wierzenia kulturowe w książkę dla każdego.
Po przeczytaniu "Przeznaczenie dusz", moja ciekawość została zaspokojona. Polecam

bardzo dobra książka. Bardzo wpłynęła na moje postrzeganie świata.

bardzo dobra książka. Bardzo wpłynęła na moje postrzeganie świata.

Odnoszę wrażenie, że ta książka jest lepsza od poprzedniej. "Wędrówka dusz" mnie zaintrygowała, a "Przeznaczenie..." wbiło w fotel.

Michael Newton Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu Zobacz więcej
Michael Newton Przeznaczenie Dusz 2 Zobacz więcej