Liza. Urodzona gwiazda

Wydawnictwo: BIS
Liza: Born a Star
83-85144-31-5
Qń_

Biografia Lizy Minnelli śledzi losy aktorki i piosenkarki od najmłodszych lat. Ukazuje jej upartą drogę ku nieuniknionej sławie i walkę o własne "ja", oderwane od legendy jej matki - Judy Garland - walkę wreszcie skończoną w 1972 roku wraz z premierą fenomenalnego "Kabaretu". Z kolejnych rozdziałów wyłania się obraz energicznej kobiety, której życie kręci się wokół wielkiego sukcesu i niszczących tragedii, kobiety, która jest i zawsze będzie nieporównywalną i niezniszczalną gwiazdą.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kasia Srokasia | 2015-10-25
Przeczytana: 2009 rok

Szybko się czyta, bardzo fajna dla fanów Lizy i Judy.

alfi78 | 2013-03-07
Przeczytana: marzec 2013