Matka jego dziecka

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
The Mother of my Child
Avadoro

Zapłacili wysoką cenę za błędy młodości. Rozstali się na zawsze i każde poszło swoją drogą, aż tu nagle po latach okazało się, że są rodzicami - ich córka żyje! Po pierwszym szoku przyszła nadzieja: a może nie wszystko stracone? Patty pragnęła być matką dla dawno opłakanej córeczki i nadal kochała Spence'a. On jednak nie widział siebie w roli męża i ojca; sądził, że potrafi jedynie krzywdzić najbliższych...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

meggykotka | 2017-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2017

Bardzo ckliwa i romantyczna. Niestety w tym gorszym, przerysowanym znaczeniu.

Książka jest dobrze napisana, przyjemnie się ją czyta. Nie ma nudnych fragmentów, a bieg zdarzeń wartko płynie.

I to jest wszystko jeśli chodzi o plusy książki. Cała historia oderwana od rzeczywistości, postacie jednopoziomowe, mentalnie na poziomie neandertalczyków.

Serio, oni tylko wyznają sobie miłość, płaczą ze szczęścia i się uśmiechają. Taka rozszerzona wersja żon ze Stepford. A ja gdybym była Allison (córka) to po tych rewelacjach podanych w ten sposób, po tym całym oszustwie ze strony prawdziwych rodziców, na pewno nie zaufałabym im tak od razu, jak to jest w książce.

Podsumowując - z nudy można przeczytać, ale trzeba najpierw wyłączyć mózg, bo niedorzeczność goni niedorzeczność.

Sciri | 2017-06-02
Przeczytana: 01 czerwca 2017