Gdy pojawi się problem

Wydawnictwo: Koinonia
poradniki
Wiola

Problemy są nieodłączną częścią życia. Nierozwiązane – mogą nas przytłoczyć i zdominować, spychając w błędną spiralę negatywizmu.Doświadczenia, które dr Townsend zdobył w zawodzie psychologa i trenera biznesu, nauczyły go, że życie nie zawsze układa się doskonale. Proste podejście do rozwiązywania problemów przedstawione w tej książce może radykalnie poprawić sytuację. Bóg nie pozostawił nas, byśmy samotnie zmagali się z życiem. Jest nadzieja. Rozwiązania są w zasięgu ręki.

ELinsulina | 2017-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2017