Romans z trupem w tle

Okładka książki Romans z trupem w tle Ewa Stec
Okładka książki Romans z trupem w tle
Ewa Stec Wydawnictwo: Otwarte kryminał, sensacja, thriller
Otwarte
2010-05-27
2010-05-27

Kupiłam przez przypadek ale po jej lekturze musiałam kupić i przeczytać Klub Matek Swatek i Polowanie na Perpetue. Kocham :) lekkie nie obciążające super się czyta:) doskonała rozrywka :)

Idealna książka na relaks, żeby oderwać się od codzienności. Fakt, jest przejaskrawiona, ale dodaje to uroku i śmieszności. Mnie wciągnęła, czytało się super, poprawiała humor za każdym razem jak do niej siadałam. Chętnie przeczytałambym kontynuację przygód Rusałki :)

Lekka, zabawna lektura tak na jeden, dwa wieczory. Po prostu dobra, choć po za zabawnymi akcjami niczym nie zaskakuje.

Lekka komedia lekko kryminalna na jeden wieczór

Lekka komedia lekko kryminalna na jeden wieczór

Zaskakująco lekka, naiwna i dość zabawna. Jako fan kryminałów stwierdzam, że nawet da się przeczytać w jeden wieczór.

8 * w grupie realaksujacych książek. Śmieszna, zakręcona, nierealna.. za to w wspaniały sposób sprawiła, że moj dzień był bardziej pozytywny i pozbawiony .😁😂🤣

1962

Chmielewska to raczej nie jest. Ze śmiechu też się nie kulałam, ale czytało się całkiem przyjemnie. No dobrze, nożna to podciągnąć pod komedię kryminalną.

Lekka, dowcipna, przyjemna w czytaniu, chociaż nie porównywałabym jej do książek Joanny Chmielewskiej. Mocno zakręcona główna bohaterka, nagłe zwroty akcji, przejaskrawieni bohaterowie to z jednej strony zalety, a z drugiej wady książki. Według mnie jest to książka na raz: przeczytać, rozluźnić się i zapomnieć.

Przezabawna historia, na tej książce płacze się przede wszystkim ze śmiechu

Przezabawna historia, na tej książce płacze się przede wszystkim ze śmiechu

Świetna, trochę w stylu Chmielewskiej. Można się pośmiać. Umiejętność pakowania się w kłopoty przez główną bohaterkę jest godna podziwu. I te krasnale ogrodowe.. Dla mnie znakomita rozrywka, kryminał na wesoło, ot tak do poczytania dla relaksu. Polecam.

Moja ocena: 7/10

Moja ocena: 7/10