Virtualo -50% thriller

Afera Kobana

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Zrealizować rzetelny film dokumentalny o wielkiej aferze korupcyjnej - to marzenie każdego dziennikarza. Agata właśnie staje przed takim wyzwaniem, ale szybko okazuje się, że tym razem próba zdokumentowania trudnego tematu w niczym nie przypomina rutynowej pracy dziennikarskiej. Listy z pogróżkami, włamania, przystojni mężczyźni zadający mnóstwo pytań, uparty szary opel o brudnych tablicach rejestracyjnych, porwanie i morderstwo. Jak w takich warunkach można realizować program telewizyjny?

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2007

źródło okładki: http://www.proszynski.pl

Agnieszka1985 | 2012-05-16
Przeczytana: 15 maja 2012

Dobry, lekki kryminał, nawiązujący do twórczości (oraz bezpośrednio do samej osoby) Joanny Chmielewskiej.

Rachelcia | 2011-06-30

Książka bardzo wciągająca, świetnie napisana, bardzo fajny język. Autorka przedstawia rzeczywistość bardzo wiarygodnie, aż czytelnikowi wydaje się, że akcja dzieje się tuż obok niego. Miodzio^^

majaking | 2013-12-31
Przeczytana: 19 listopada 2013

Gówna bohaterka książki, Julia, swoje prywatne śledztwo prowadzi wraz z ... Joanną Chmielewską! Akcja, humor (jak u dawnej Chmielewskiej) i tajemnica. Polecam niezdecydowanym!

Agnieszka | 2012-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2012

Całkiem niezły polski kryminał.
Da się wyczuć przyjaźń z Chmielewską, język odrobinę podobny i atmosfera jej wczesnych książek. Pozytywne zaskoczenie.

Magdalena | 2018-04-03
Przeczytana: 22 kwietnia 2018