Zemsta drugiej żony

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
978-83-7506-388-2
zemsta, zdrada, niewierność
ola161

Ona – ładna, zgrabna i mądra, ale 48-letnia. Żona. On – 56-letni, cudownie odmłodniały miłością do wątpliwej urody i rozumu 22-letniej panny. Jej Mąż. Popadnięcie w rozpacz i depresję byłoby zbyt łatwe. Druga żona z pomocą oddanych przyjaciółek i ukochanych psów nadaje swemu życiu sens na nowo. Zaczyna o siebie bardziej dbać, otwiera firmę, odpoczywa, pielęgnując różany ogród, a jednocześnie...

Popadnięcie w rozpacz i depresję byłoby zbyt łatwe. Druga żona z pomocą oddanych przyjaciółek i ukochanych psów nadaje swemu życiu sens na nowo. Zaczyna o siebie bardziej dbać, otwiera firmę, odpoczywa, pielęgnując różany ogród, a jednocześnie obmyślając słodką zemstę na wiarołomnym Mężu. Nieoczekiwanie i przypadkowo na jej drodze pojawia się przystojny i młodszy pan BMW…

DUSIA | 2015-09-28
Przeczytana: 28 września 2015

Masz na karku 40-lat, męża, rzuciłaś pracę, bo ... ktoś musiał zająć się domem, ogrodem, zwierzętami ect., ect. Jest wspaniale, twoje marzenia się spełniły i ... Ukochany mąż okazuje się wiarołomny, wybranka ma 22-lata (cios), więcej niż przeciętną urodę (cios), inteligencję na poziomie ?@#$%! (nokaut).
Gorzko? Nawet bardzo. Nie mogłam przestać się śmiać. Zwariowałam? Nie, jeszcze nie ... to po prostu reakcja na sposób w jaki autorka opisała historię zemsty drugiej żony. Cudnie opisane upadki i wzloty porzuconej kobiety.
Polecam!

Ewelina | 2014-02-05
Przeczytana: luty 2014

Historia jakich wiele.Porzucona kobieta dzięki swoim zwierzakom i przyjaciółką nadaje nowy sens swojemu życiu.
Jak dla mnie bardzo słaba książka.Miałam ochotę po kilku stronach odłożyć ją w kąt.

Anna | 2013-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2013

Czytałam, bo z zasady kończę rozpoczęte książki, ale powiem szczerze, że znam mnóstwo dużo lepszych pozycji o klasycznym wątku zdradzonych żon, które chcą udowodnić podłemu mężowi, iż świetnie potrafią poradzić sobie bez niego, a nawet poznać kogoś interesującego.

Mendoza | 2014-02-04

Książkę wzięłam na podróź. I to był dobry pomysł, bo czyta się przyjemnie i szybko. Ale poza tym, więcej atutów raczej nie ma. Przesłodzona historia o porzuconej żonie, która okazuję się pięknością, super zarabia (chociaż wcześniej nie pracowała), podróżuje, ma super koleżanki, super nowe auto i super nowego faceta, a mąż wraca od kochanki z podkulonym ogonem. Rozumiem, że ma służyć pokrzepieniu serc, ale fantasy wolę w innej postaci..

Mamajusta | 2010-08-10

No tak facet wieku średniego przechodzi kryzys... A co za tym idzie zmienia "starą" żoną na nową młodą kochankę. "Stara" porzucona żona najpierw rozpacza a potem zauważa że bez męża jej jest nawet bardzo dobrze. Mąż przeżywa swoją drugą młodość w urokliwej Barcelonie. No niestety tak jak w życiu nie jest słodko. Przychodzi po rozum do głowy ... chce wrócić do swojej żony. Ale tu koło niej kręci się niejaki BMW :))))
Jak się kończy...
trzeba przeczytać...
czyta się w jeden wieczór...
lekka o tak dla pośmiania...
historia standardowa ottt życie... :)

Ancia86 | 2016-07-28

Przeczytałam, bo gdzieś znalazłam opinię, że można się uśmiechnąć. Śmiechu było mało, ale szybko się czytało, więc dobrnęłam do końca... Muszę zgodzić się z którąś z moich przedmówczyń, że jak na kobietę blisko 50 jest za bardzo infantylna. Nie mówiąc już o w kółko powtarzanych tych samych epitetach w kierunku męża i jego kochanki, co naturalnie zrozumiałe jest w przypadku zdradzanej żony, ale jak na kogoś kto parę książek napisał, powinny być co najmniej różnorodne (jak na blisko 50 latkę z jakimś życiowym doświadczeniem przystało)...

Ewa | 2012-03-11
Przeczytana: marzec 2012

Schematycznie i niezbyt ciekawie. Trochę nieudolne próby naśladownictwa języka Grocholi, z dość mizernym skutkiem. Kilku dobrych momentów nie można tej pozycji odmówić, ale generalnie - nuda... Raczej nie polecam, bo ani na duchu nie podnosi, ani akcja specjalnie wartka - o rzekomym przesłaniu humorystycznym nawet nie wspominam.

Tomek | 2013-01-15
Przeczytana: 11 stycznia 2013

Klasyczna opowieść o biednym, niewinnym czerwonym kapturku, w której winny jest tylko zły wilk. Na każdej stronie jak mantrę autorka powtarza jaki to zły i głupi jest jej mąż i jaka niedobra panna Wypych, która go jej zabrała. Na co drugiej stronie dowiadujemy się zaś jaka fajna, mądra i biedna zarazem jest porzucona żona. I jaką to zemstę planuje... Kilka razy pojawia się w książce wątek rodziny, ale ta rodzina jest bardzo skromna, on, ona i kilka zwierząt. Może tu jest pies pogrzebany? Może facet zwyczajnie chciał mieć syna, a nie tylko stado psów i ogródek i dlatego znalazł sobie nową kobietę? Jest wiele takich pytań w tej książce, których autorka na wszelki wypadek nie porusza. Ale jako pocieszenie dla porzuconych żon książka jest z pewnością jak znalazł.

tattwa | 2015-10-18
Przeczytana: 18 października 2015

Jeżeli ta książka choć jednej kobiecie pomogła, poprawiła nastrój, zainspirowała, to dobrze się stało, że została napisana. Można tą opowieść skrytykować na wiele sposobów, ale w irracjonalnie kobiecy sposób może pokrzepić, więc polecam każdej kobiecie która ma doła, żeby się spróbowała z lekturą.

Maalinkaaaa | 2015-08-31

Dobrze sie czytało, w sam raz na poprawe humoru:)