Umysł w potrzasku

1993-01-01
1993-01-01
Ewa Domańska
Aldiss SF

ze trzy razy, ostatnio w Wielkanoc, mój klimat i tyle, Aldiss trafił w moje upodobania, pomysł na taki a nie inny sposób na dwa opowiadania super, w sam raz na jeden-dwa wolne dni, generalnie chętnie wracam do książek dawno przeczytanych (poprzypinają mi stare dobre czasy)

dziwna książka...

dziwna książka...

Książkę przypomniałem sobie po 20 (25?) latach. Nabrała smaku jak wino. Daję 10, bo może jest i 9, ale trzeba podbić :)

Trochę paranormalnych motywów, trochę kryminału, dystopii, nazistów.

Trochę paranormalnych motywów, trochę kryminału, dystopii, nazistów.

• 🚀 Fantastyka naukowa
  • SF
  • Brian Aldiss
  • SF-F
  • ! Powieść
  • Do rereadu
  • Bsr

Dodaj cytat z książki Umysł w potrzasku