Odczytaj swój los

Wydawnictwo: Ars Scripti
poradniki

Mądrość Chińczyków wypływa z ich wielowiekowych doświadczeń i tradycji znacznie starszych niż europejskie. Dlaczego więc z nich nie skorzystaća Mędrcy Wschodu obserwując ludzkie życie zauważyli, że występuje w nim tendencja do pewnych powtórzeń w cyklu 12-letnim. Wyciągnęli z tego wnioski i opracowali zestaw rad na każdy rok tego cyklu dla poszczególnych osób. Każdy Czytelnik tej książki uzyska konkretną wskazówkę jak żyć, czym się zajmować, a czego unikać w danym roku owego cyklu. Sięgnij więc

fiendishfiancee | 2016-06-27