Numerologiczny Kwadrat Pitagorasa

Wydawnictwo: Ars Scripti 2
83-60472-25-4
numerologia, liczby
melania35

Bardzo ciekawą numerologiczną metodę samopoznania opracował Pitagoras. Żył on około 580-500 lat przed naszą erą i był twórcą szkoły filozoficznej. Za podstawę wszystkiego ów myśliciel uznawał liczby i uważał je za narzędzie poznania. Wszyscy znają jego twierdzenie, ale mało kto słyszał o opracowanym przez niego magicznym kwadracie, który pozwala wyjątkowo precyzyjnie określić charakter i predyspozycje danej osoby. Niniejsza książka to prawdziwy przełom w numerologii! Przybliża ona tę niezwykłą metodę, jak i jej twórcę w sposób przystępny i zrozumiały tak, by każdy mógł samodzielnie dokonać takiej analizy.

źródło opisu: http://as2.pl/numerologiczny-kwadrat-pitagorasa-emma-lange-p-1020.html

źródło okładki: http://as2.pl/numerologiczny-kwadrat-pitagorasa-emma-lange-p-1020.html

Ines79 | 2013-03-09
cynamon | 2012-02-02