Dzień w którym zgasło słońce nad Manhattanem

Wydawnictwo: Firma Wydawnicza Marek Strzała
9788391519745
historyczna

Co zrobiło lotnictwo USA, żeby powstrzymać terrorystów? Dlaczego zginął komendant główny nowojorskiej straży? Jak ubogi emigrant z Polski przy pomocy zwykłej wycieraczki ocalił życie pięciu mężczyzn i swoje własne? Dopiero teraz znamy odpowiedzi na wiele pytań...

Ala | 2014-01-04

Początek tak, zaciekawia. Ale im później tym gorzej.
Może ja jestem nieczuła. Ale czytanie o tym samym wydarzeniu z perspektywy 20-30 osób w każdym rozdziale moim zdaniem jest bezcelowe. Jest wręcz nudne. Ja wiem, że oni byli zablokowani w wieżowcach i nie mogli wyjść. Zdawałam sobie sprawę z tego zanim przeczytałam to kilkadziesiąt razy.
Natłok nazwisk sprawia że już kompletnie nie wiem kto był kim i kto przeżył a kto nie.
Innymi słowy: ja jestem na nie. Duże nie.
Nie skończyłam.

Rafal Bujnowski | 2015-01-16