Orle szpony

Cykl: W.I.T.C.H. Rozbita Kula (tom 2) | Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska
Talons of the Eagle
W.I.T.C.H, Magiczni, Fantasy, Dziecięce

Wiele wieków temu, gdy świat wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj, rozbiła się magiczna Kula. Według przepowiedni ten, kto złoży ją z powrotem, będzie decydował o losach wszechświata. Tym kimś chce zostać okrutny Gorgon, bezcielesny, przypominający ducha więzień czarodziejskiej fortecy Kondrakar. Gorgon ucieka z więzienia i przepada bez śladu. Najgorsze, że potrafi bez przeszkód podróżować w czasie. Jeśli Gorgon zdobędzie Odłamki rozbitej Kuli, świat czeka zagłada. W Kondrakarze wiedzą, że istnieje tylko jeden sposób, by go powstrzymać.

źródło opisu: Wyd. Egmont Polska, 2004, okładka

Jucia58542 | 2014-09-20

Wow fajna opowieść o tym jak powstał świat jednak ona także mnie nie przekonała. Chyba nigdy nie dowiem się i nie będe chciała się dowiedzieć jak powsał świat:(

Gwathgor | 2014-12-12
Przeczytana: 2008 rok

Prawdziwa szkoda, że tylko ten tom cyklu wtedy trafił mi w ręce. Chociaż z drugiej strony dzięki sentymentowi teraz wydaje mi się najlepszy ;3

Noise | 2012-11-15

Ta książka bardzo mi się podoba. Czytałam wszystkie 4 części i również mi się podobały. Fajna książka i polecam całą serie. :D

Filemona | 2011-09-18

Nic specjalnego.